UFC w Pradze: Oleksiejczuk nagrodzony bonusem! (WIDEO)

Sporty walki

Nieudany występ na gali UFC w Pradze zaliczył Jan Błachowicz (23-8, 5 KO, 9 SUB), jednak polscy fani mają powody do radości. Błyskawicznie swojego rywala znokautował Michał Oleksiejczuk (13-2-1NC, 9 KO, 1 SUB), który został nagrodzony bonusem za występ wieczoru.

Oleksiejczuk powalił Villante już w drugiej minucie walki, co urzekło organizatorów. UFC nagrodziło Polaka bonusem za występ wieczoru, co oznacza dodatkowe 50 tys. dolarów dla Polaka.
 
- Jasne, że liczyłem na bonus. Robię to także po to, żeby dobrze zarabiać i kocham walczyć. Od kiedy się urodziłem zawsze chciałem się bić i zrealizowałem to marzenie. Chcę na tym zarabiać jak każdy sportowiec, bo tracę zdrowie i się poświęcam - powiedział po walce szczęśliwy Oleksiejczuk w rozmowie z Pawłem Wójcikiem.
 
Jak zakończenie walki wyglądało z jego perspektywy?
 
- To były dwa ciosy. Jeden wszedł wcześniej na korpus i on napoczął mojego rywala. Drugi zakończył dzieła zniszczenia. To moja koronna technika, którą kończyłem już innych rywali - zakończył 23-latek.
 
Inne bonusy za występ wieczoru zgarnęli Stefan Struve (29-11, 8 KO, 18 SUB), Dwight Grant (9-2, 7 KO) i oczywiście Thiago Santos (21-6, 15 KO, 1 SUB), który w main evencie powalił Błachowicza.
 
Rozmowa z Michałem Oleksiejczukiem w załączonym materiale. 
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze