Puncher Extra Time: Nie tylko o Wachu i Błachowiczu!

Sporty walki
Puncher Extra Time: Nie tylko o Wachu i Błachowiczu!
Fot. Polsat Sport

Jan Błachowicz w Pradze oraz rywal Mariusza Wacha na gali „Ostatni Taniec” to dwa najważniejsze tematy kolejnego odcinka magazynu „Puncher Extra Time”. Będzie też o KSW 47, FEN 24, piątkowej walce Michała Cieślaka i wielu innych ciekawych sprawach. Premiera magazynu w poniedziałek o godz. 20.00 na Polsatsport.pl oraz na Polsat Sport Fight.

Jan Błachowicz niestety, przegrał walkę w Pradze. W swoim pierwszym pojedynku wieczoru na gali UFC poległ przed czasem w starciu z Brazylijczykiem Thiago Santosem. Nasz wysłannik do Pragi – Paweł Wójcik, jako jedyny porozmawiał z „Cieszyńskim Księciem” po tej bolesnej porażce. Choćby dla materiałów z Pragi warto obejrzeć najnowszego „Punchera”.

 

W odcinku przyjrzymy się też ogłoszonemu właśnie rywalowi Mariusza Wacha, z którym nasz ciężki zmierzy się na gali „Ostatni Taniec”. Porozmawiamy na ten temat z „Wikingiem”, będziemy mieli też głos ze strony kongijskiego król nokautu Martina Bakole Ilungi (11-1, 8 KO), który skrzyżuje rękawice z Polakiem.

 

Zajrzymy do obozu Michała Cieślaka przed jego piątkową, niezwykle trudną walką z Yourim Kalengą.

 

Ogłosimy nazwisko rywala Radosława Paczuskiego na gali FEN 24, która odbędzie się 16 marca w Warszawie.

 

W Puncherze będziemy mieli też telewizyjną premierę teasera KSW. Federacja zaprezentuje zapowiedź walki Tomasz Narkun - Phil de Fries. 

 

Artur Łukaszewski wybierze się też z kamerą na warszawski Żoliborz, by porozmawiać z uczestnikami Akademii Boksu Olimpijskiego.

 

Słowem będzie się działo. Zapraszamy!

 

Premiera „Puncher Extra Time” od 20.00 w Internecie na Polsatsport.pl oraz w telewizji na kanale na Polsat Fight.

Bidon, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze