LSK: Energa MKS Kalisz - Enea PTPS Piła. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
LSK: Energa MKS Kalisz - Enea PTPS Piła. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfrasport

Do hali Arena w Kaliszu zawita Enea PTPS Piła. Dla kogo zatem derby Wielkopolski okażą się zwycięskie? Transmisja meczu Energa MKS Kalisz - Enea PTPS Piła w Polsacie Sport Extra.

W pierwszym piątkowym meczu Ligi Siatkówki Kobiet dojdzie do starcie jedenastej z ósmą drużyną w tabeli. Zawodniczki Energi MKS-u Kalisz zajmują obecnie przedostatnie miejsce w tabeli ligowej. W poprzedniej kolejce gładko uległy w trzech setach na wyjeździe Developresowi SkyRes Rzeszów.

 

Z kolei kolejkę wcześniej kaliszanki pewnie pokonały przed własną publicznością Radomkę Radom. Ewentualna wygrana nad Eneą PTPS-em Piła zwiększy ich szanse na zakończenie sezonu zasadniczego na miejscu lepszym niż jedenaste.

 

Z kolei pilanki, które mają trzy punkty przewagi nad piątkowymi rywalkami, w ostatniej kolejce rozprawiły się z DPD Legionowo w hali rywalek. Enea PTPS pokonała podwarszawski zespół 3:0, a to daje realne nadzieje na kolejne wyjazdowe zwycięstwo. Tym bardziej, że wygrana w derbach byłaby prestiżowym osiągnięciem dla przyjezdnych.

 

Transmisja meczu Energa MKS Kalisz - Enea PTPS Piła w Polsacie Sport Extra od godziny 17:30. Spotkanie skomentują Robert Małolepszy i Maciej Jarosz.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze