Ma powstać film o przegranym zakładzie i randce Bouchard

Tenis

Historia Eugenie Bouchard i jej przegranego zakładu, który zaowocował randką w ciemno, to gotowy scenariusz na film. Najwyraźniej do takiego wniosku doszli również producenci z Hollywood.

Jak poinformował serwis deadline.com, historia Bouchard trafi do kin jako komedia romantyczna. Pieczę nad projektem ma sprawować J.J. Abrams, mający na swoim koncie "Zagubionych", "Super 8" czy "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy". Tenisistka ma być producentem wykonawczym.

 

"Witamy w Hollywood" - skomentowała na Twitterze.

 

 

Początek tej historii sięga finału Super Bowl w 2017 roku. Gdy Atlanta Falcons prowadziła z New England Patriots 28:3, Bouchard napisała na Twitterze „Wiedziałam, że Atlanta wygra”. Jeden z internautów odezwał się do niej i zapytał, czy jeśli Patriots wygrają, to pójdzie z nim na randkę. Jak się okazało, to był jego szczęśliwy dzień. New England Patriots wygrali 34:28, więc on mógł szykować się na randkę z jedną z najpiękniejszych tenisistek świata.

 

Nie było to ich pierwsze i ostatnie wyjście. Kilka tygodni później wybrali się na mecz Brooklyn Nets, natomiast rok później można ich było spotkać podczas Super Bowl.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Last year’s win is the only one that matters now ❤️ #28-3

A post shared by John Goehrke (@john.goehrke) on Feb 5, 2018 at 4:51pm PST


MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie