Siatkarz GKS nagrał piosenkę o swoim klubie! Zobacz teledysk

Siatkówka
Siatkarz GKS nagrał piosenkę o swoim klubie! Zobacz teledysk
fot. GKS Katowice

Utwór, który towarzyszy siatkarzom GKS Katowice podczas każdego meczu w tym sezonie, doczekał się oficjalnego klipu! Autorem piosenki "Siatkarska GieKSa – zaczynamy mecz" jest zawodnik katowickiego klubu Bartosz Krzysiek.

"Siatkarska GieKSa napędza mnie, siatkarska GieKSa najlepsza jest..." – to pierwsze słowa piosenki płynącej z głośników w hali, gdy siatkarze GKS wychodzą na parkiet, w trakcie ich prezentacji oraz w najważniejszych momentach spotkań i po zwycięstwach.
 
Utwór, który skomponowano przed startem obecnego sezonu, został bardzo ciepło przyjęty przez kibiców, którzy często dopytywali się o jego autora. Do tej pory pozostawał on anonimowy. Teraz klub ujawnił tajemnicę...
 
Autorem piosenki "Siatkarska GieKSa - zaczynamy mecz" jest zawodnik GKS Bartosz Krzysiek! Atakujący klubu z Katowic to nie tylko doskonały siatkarz. Świetnie radzi sobie również za mikrofonem, czego najlepszym przykładem jest właśnie utwór poświęcony zespołowi.
 
Przy okazji zbliżających się siatkarskich derbów Śląska, a więc meczu GKS Katowice – Jastrzębski Węgiel w Spodku (wtorek 19 marca, godzina 17.30; transmisja – Polsat Sport), powstał specjalny teledysk do piosenki "Siatkarska GieKSa - Zaczynamy mecz". 
 

RM, GKS Katowice

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze