Radwańska pokazała pazur! "To może nie była ognista, ale bardzo poprawna samba"

Inne
Radwańska pokazała pazur! "To może nie była ognista, ale bardzo poprawna samba"
fot. Polsat

Agnieszka Radwańska ma za sobą trzeci występ w dziewiątej edycji show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Tym razem zachwyciła jurorów sambą. - To może nie była ognista, ale bardzo poprawna samba - powiedziała najbardziej surowa z jurorek Iwona Pavlović.

Po zatańczeniu jive'a i walca wiedeńskiego przyszedł czas na sambę. Tematem przewodnim występu był "wyjazd integracyjny". "Isia" i jej partner Stefano Terrazzino rozpoczęli pokaz w szlafrokach na okazałym łożu, by po chwili odsłonić piękne stroje i dać się porwać sambie.

 

Jurorzy ocenili występ tej pary na 22 punkty (Iwona Pavlović - 7, Andrzej Grabowski - 9, Ola Jordan - 6). To dokładnie taki sam wynik, jak przed tygodniem.

 

- Zatańczyłaś pięknie, a przecież o to w tym programie chodzi - powiedział Grabowski.

 

Ola Jordan co prawda skrytykowała taniec Radwańskiej na boso, twierdząc, że to ogromne ułatwienie. W obronie najlepszej polskiej tenisistki stanęła jednak "Czarna Mamba". - To była może nie ognista, ale bardzo poprawna samba - powiedziała.

 

 

Kapitalny występ zaliczyła również Joanna Mazur. Tańcząca z Janem Klimentem mistrzyni świata w biegu na 1500 m zatańczyła tango, które zostało najwyżej ocenione przez jurorów (Iwona Pavlović - 9, Andrzej Grabowski - 10, Ola Jordan - 9). Pokaz spodobał się również widowni, która nagrodziła Mazur owacją na stojąco.

 

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze