Puncher Extra Time: Transmisja na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Fight

Sporty walki
Puncher Extra Time: Transmisja na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Fight
fot. Polsat Sport

Kurz po sobotniej gali Fight Exclusive Night 24 nie zdążył jeszcze dotknąć ziemi, a już za parę dni czeka nas kolejne wielkie wydarzenie na scenie polskiego MMA, czyli gala KSW 47 w Łodzi. O tej i o innych aktualnościach ze świata sportów walki będzie można dowiedzieć się w poniedziałkowym magazynie Puncher Extra Time. Transmisja na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Fight.

W miniony weekend, w warszawskim Torwarze, matę wewnątrz klatki FEN zrosiło krwią wielu zawodników z czołówki polskiego MMA i K-1. Andrzej Grzebyk (15-3, 7 KO, 3 SUB), mimo sporych problemów, pokonał przez techniczny nokaut Kamila Gniadka (13-6-1-1NC, 3 KO, 8 SUB) i został pierwszym podwójnym mistrzem organizacji. W walce wieczoru ulubieniec warszawskich kibiców Arkadiusz Wrzosek "rozbił" postawną nogę Patricka Schmida i w rezultacie Szwajcar nie był w stanie kontynuować walki. W magazynie Puncher Extra Time zostaną ogłoszone bonusy po gali FEN 24.

 

W sobotę będziemy świadkami kolejnego ważnego wydarzenia, bowiem w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się gala KSW 47, której głównym daniem będzie walka Tomasza Narkuna (16-2, 3 KO, 12 SUB) z Philipem De Friesem (16-6-1NC, 2 KO, 12 SUB) o pas kategorii ciężkiej. Do klatki wejdzie również dwóch polskich siłaczy - Mariusz Pudzianowski i Szymon Kołecki. W programie pokażemy obrazki z treningu medialnego przed KSW 47.

 

Odwiedzimy również Karolinę Kowalkiewicz (12-3, 1 KO, 2 SUB), która pod koniec miesiąca zmierzy się z Michelle Waterson (16-6, 3 KO, 9 SUB) podczas gali UFC w Filadelfii. Zawodniczka z Łodzi zajmuje piąte miejsce w rankingu wagi słomkowej, podczas gdy Amerykanka znajduje się na siódmej pozycji. Porażka może spowodować, że jedna albo druga pożegna się z marzeniami o walce mistrzowskiej lub przynajmniej będzie musiała odłożyć je znacznie w czasie.

 

Transmisja magazynu Puncher Extra Time od godziny 20.00 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Fight.

AŁ, jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie