Powrót w wielkim stylu! Utalentowana siatkarka zagrała po długiej przerwie (WIDEO)

Siatkówka

Kontuzja wykluczyła Magdalenę Damaske z gry w obecnym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet. 23-letnia przyjmująca DPD Legionovii Legionowo po raz pierwszy pojawiła się na parkiecie dopiero w meczu ostatniej kolejki fazy zasadniczej i powrót do gry może uznać za udany.

Damaske pojawiła się na parkiecie w trzeciej odsłonie spotkania z BKS Profi Credit Bielsko-Biała. Już w pierwszej akcji popisała się dobrym przyjęciem, a w dalszej części seta zdobyła pierwsze punkty. Niezwykle udana była dla niej końcówka czwartego seta, w którym przyjmująca zdobyła decydujące punkty. Dwa ataki blok-aut przyniosły drużynie z Legionowa piłki meczowe (24:22, 25:24), wreszcie as serwisowy zakończył to spotkanie (26:24).

Wracająca po kontuzji zawodniczka wywalczyła dla swej drużyny siedem punktów (5 atak + 1 blok + 1 zagrywka). Znacząco przyczyniła się do zwycięstwa Legionovii 3:1 nad wyżej notowaną drużyną. Wygrana zagwarantowała drużynie z Legionowa 10. miejsce w tabeli na koniec rundy zasadniczej. O dziewiątą lokatę w klasyfikacji końcowej DPD Legionovia będzie rywalizowała z Eneą PTPS Piła.

Najlepsze akcje Magdaleny Damaske w załączonym materiale wideo.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze