Heraklesy polskiego MMA 2018: Kandydatury w kategorii "Gala roku" (WIDEO)

Sporty walki

Już w najbliższy piątek odbędzie się gala "Heraklesy polskiego MMA 2018". Prestiżowe nagrody ze świata wszechstylowej walki wręcz wręczone zostaną w ośmiu kategoriach. Premierowo na portalu Polsatsport.pl prezentujemy kandydatury w kategorii "Gala roku".

Najważniejsze nagrody w polskim MMA przyznawane są od 2012 roku przez najbardziej doświadczonych dziennikarzy z branży sportów walki. Idea uhonorowania zawodników za osiągnięcia w roku ubiegłym, spotkała się entuzjazmem całego środowiska MMA w Polsce. Wkrótce do tego pomysłu dołączyły pozostałe portale z branży MMA a kapituła wybierająca laureatów, z roku na rok się powiększała aż do momentu, w którym Heraklesy stały się oficjalnymi i najbardziej prestiżowymi nagrodami, jakie zawodnik z Polski może dostać w swojej zawodniczej karierze.
 
Laureatów kapituła wybiera w następujących kategoriach: zawodnik roku, walka roku, nokaut roku, poddanie roku, odkrycie roku, gala roku i klub roku. Dodatkowo fani mieszanych sztuk walki w internetowym głosowaniu mogą wybrać najlepszego zawodnika publiczności.
 
Premierowo na portalu Polsatsport.pl publikujemy kandydatów w kategorii "Gala roku":
 
* Babilon MMA 5 (18 sierpnia 2018, Międzyzdroje)
* KSW 46 (2 grudnia 2018, Gliwice)
* Celtic Gladiator 20 (28 kwietnia 2018, Olsztyn)
* FEN 21 (25 maja 2018, Wrocław)
 
Transmisja gali "Heraklesy polskiego MMA 2018" w piątek od godziny 20:00 w Polsacie Sport Fight. Powtórka ceremonii w sobotę o 11:30 w Polsacie Sport oraz o 16:55 w Polsacie Sport Extra.
ch, mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie