Fundacja zrzesza podopiecznych z całej Polski, a dwunastka wybranych miała niepowtarzalną okazję, aby odwiedzić mury PGE Narodowego, a także porozmawiać z kapitanem naszej kadry, Robertem Lewandowskim.

 

- Fundacja "Mam Marzenie" spełnia marzenie dzieci, które cierpią na choroby zagrażające ich życiu. Spełniliśmy marzenie aż dwunastu podopiecznych. Mamy marzycieli z całej Polski, więc tym razem także gościmy dzieci z Krakowa, Gdańska, Wrocławia, Poznania. To są dzieci, które marzyły, żeby spotkać się z Robertem Lewandowskim - powiedziała wolontariuszka Fundacji, Kinga Szewczyk.

 

Takie wydarzenie jak wycieczka po PGE Narodowym oraz możliwość spotkania swojego idola, to olbrzymie przeżycie dla każdego dziecka.

 

- Cieszymy się, że podczas wycieczki możemy pokazać im te najważniejsze miejsca na PGE Narodowym, które nie zawsze są dostępne, tak jak szatnia polskiej reprezentacji. W niej przebywa nie tylko Robert Lewandowski, ale inni reprezentanci. Był w niej także Cristiano Ronaldo - przyznała rzeczniczka PGE Narodowego, Monika Borzdyńska.

 

Reportaż w załączonym materiale wideo.