Podopieczni fundacji "Mam Marzenie" z wizytą na PGE Narodowym

Piłka nożna

Są takie dni, w których można spełnić swoje marzenia. Taki dzień spotkał niedawno podopiecznych fundacji "Mam Marzenie", którzy przed niedzielnym meczem reprezentacji Polski z Łotwą, mieli okazję nie tylko zwiedzić PGE Narodowy, ale także spotkać się z Robertem Lewandowskim i opowiedzieć o swoich wrażeniach.

Fundacja zrzesza podopiecznych z całej Polski, a dwunastka wybranych miała niepowtarzalną okazję, aby odwiedzić mury PGE Narodowego, a także porozmawiać z kapitanem naszej kadry, Robertem Lewandowskim.

 

- Fundacja "Mam Marzenie" spełnia marzenie dzieci, które cierpią na choroby zagrażające ich życiu. Spełniliśmy marzenie aż dwunastu podopiecznych. Mamy marzycieli z całej Polski, więc tym razem także gościmy dzieci z Krakowa, Gdańska, Wrocławia, Poznania. To są dzieci, które marzyły, żeby spotkać się z Robertem Lewandowskim - powiedziała wolontariuszka Fundacji, Kinga Szewczyk.

 

Takie wydarzenie jak wycieczka po PGE Narodowym oraz możliwość spotkania swojego idola, to olbrzymie przeżycie dla każdego dziecka.

 

- Cieszymy się, że podczas wycieczki możemy pokazać im te najważniejsze miejsca na PGE Narodowym, które nie zawsze są dostępne, tak jak szatnia polskiej reprezentacji. W niej przebywa nie tylko Robert Lewandowski, ale inni reprezentanci. Był w niej także Cristiano Ronaldo - przyznała rzeczniczka PGE Narodowego, Monika Borzdyńska.

 

Reportaż w załączonym materiale wideo.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie