KSW 49: Pierwsze spotkania Soldica i Kaszubowskiego oraz Bedorfa i Grabowskiego (WIDEO)

Sporty walki

Przy okazji gali KSW 47 w Łodzi, organizacja zapowiedziała to, co wydarzy się 18 maja. W Ergo Arenie odbędzie się KSW 49. Ogłoszono też pierwszych bohaterów, a niektórzy z nich stanęli ze sobą twarzą w twarz po raz pierwszy.

W walce wieczoru Scott Askham zmierzy się z Michałem Materlą o wakujący pas wagi średniej. Będzie to starcie rewanżowe. Za pierwszym razem znacznie lepszy okazał się Anglik, który wygrał po brutalnych kopnięciach na wątrobę. To nie będzie jedyna walka o pas, bo wcześniej zobaczymy rywalizację o tytuł wagi półśredniej. Roberto Soldic zmierzy się z Krystianem Kaszubowskim.

 

Polak ma za sobą dwa kapitalne występy dla KSW. Najpierw potężnymi łokciami rozbił Christophera Henze, a w kolejnym występie pojedynczym uderzeniem znokautował Michalskiego. Między zawodnikami raczej nie było złej krwi.

 

Do klatki KSW wróci też były mistrz wagi ciężkiej. Karol Bedorf zmierzy się z debiutantem - Damianem Grabowskim. Między nimi też trudno było zaobserwować jakąkolwiek niechęć.

Pierwsze spotkania bohaterów w załączonym materiale wideo.

Zanim jednak KSW 49, 27 kwietnia odbędzie się KSW 48. O tymczasowe mistrzostwo wagi piórkowej powalczą Salahdine Parnasse oraz Roman Szymański.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie