Leon znokautował rywala! Padł jak rażony prądem (WIDEO)

Siatkówka

Wilfredo Leon ma w ręku prawdziwą petardę. Boleśnie przekonał się o tym środkowy Revivre Axopower Milano Jan Kozamernik. Słoweński siatkarz próbował zatrzymać atak gwiazdy Perugii, lecz przyjął cios prosto w twarz i padł, jak rażony prądem.

O tym, że Leon uderza z ponadprzeciętną siłą, wiadomo nie od dziś. Udowodnił to w trzecim secie meczu z Revivre Axopower Milano. Przy stanie 1:1 na zagrywkę powędrował Marko Podrascanin. Jego serwis okazał się na tyle trudny, że Klemen Cebulj nie poradził sobie i przyjął na drugą stronę. Pech chciał, że dokładnie w tym miejscu pod siatką znalazł się Leon.

 

Kubańczyk z polskim paszportem bez większego wysiłku wyskoczył i zaatakował z przechodzącej piłki. Kozamernik próbował ratować sytuację blokiem, ale chwilę później musiał podnieść się z parkietu po przyjętym na twarz potężnym uderzeniu. Szybko jednak wstał i wrócił do gry.

 

Sir Safety Conad Perugia nieoczekiwanie przegrała to spotkanie 2:3. Nie zmieniło to jednak położenia ekipy Leona przed rozpoczęciem fazy play-off. Siatkarze Lorenzo Bernardiego zakończą sezon zasadniczy na pierwszym miejscu, a to oznacza, że w pierwszej kolejności zagrają z ósmą ekipą Serie A1.

 

Cała akcja w załączonym materiale wideo.

 

WYNIKI I TABELA SERIE A1

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze