Dwa mecze 25. kolejki Fortuna 1 Ligi rozegrane zostały w sobotę 23 marca. W Olsztynie Stomil podejmował bezapelacyjnego lidera rozgrywek - Raków Częstochowa. Piłkarze spod Jasnej Góry prowadzili już od 3. minuty po trafieniu Miłosza Szczepańskiego, ale upór gospodarzy został nagrodzony w końcówce spotkania golem wyrównującym. W 80. minucie olsztynianom remis zapewnił Grzegorz Lech, dzięki czemu Stomil ma wciąż punkt przewagi nad strefą spadkową.

 

A w niej znajdują się zawodnicy Wigier Suwałki, którzy także zaliczyli w okrojonej 25. kolejce remis. Po zaciętym starciu z Garbarnią, w Krakowie żadne bramki nie padły i outsiderzy pozostali pod kreską. Minimalnie nad strefą spadkową są zaś zawodnicy Warty Poznań, którzy w trzecim i ostatnim starciu tej serii spotkań podzielili się punktami z GKS-em Tychy. Tyszanie zawdzięczają jedno oczko golowi Łukasza Grzeszczyka z 89. minuty.

 

Pozostałe mecze tej kolejki zostały przełożone na dzień 3 kwietnia w związku z powołaniami do pierwszych lub młodzieżowych reprezentacji. Wtedy dojdzie między innymi do niezwykle ciekawego boju Stali Mielec z Sandecją, który pokaże Polsat Sport.

 

Podsumowanie weekendu w Magazynie Fortuna 1 Ligi. Transmisja o 19:00 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport.