Piątek nie zapomniał o koledze. Oddał mu swoją koszulkę! (WIDEO)

Piłka nożna
Piątek nie zapomniał o koledze. Oddał mu swoją koszulkę! (WIDEO)
fot. Cyfraspot

W niedzielnym spotkaniu reprezentacja Polski pokonała Łotwę 2:0. W szeregach Łotyszy nie zabrakło piłkarzy z ekstraklasową przeszłością. Wśród nich był Deniss Rakels, który jeszcze rok temu reprezentował barwy Cracovii Kraków. O koledze nie zapomniał Krzysztof Piątek, który również zdobywał bramki dla "Pasów". Po meczu panowie wymienili się meczowymi koszulkami.

Krzysztof Piątek stał się najnowszą gwiazdą reprezentacji Polski oraz Milanu. Polak w niecały rok przeszedł drogę z ekstraklasowej Cracovii do wielkiego klubu, jakim niewątpliwie jest AC Milan. Nic więc dziwnego, że nie tylko kibice zabiegają o koszulkę 23-letnego snajpera. Po meczu jej szczęśliwym posiadaczem został zawodnik Łotwy Rakels.

 

Łotysz i Piątek znają się z czasów wspólnej gry w Cracovii. Ich drogi się jednak rozeszły. Polak odszedł do Genoi, natomiast Rakels reprezentuje barwy cypryjskiego Pafos FC. Ich współpraca jednak układała się dobrze, dlatego chętnie po meczu zamienili parę zdań. W tunelu PGE Narodowego byli koledzy z zespołu wymienili się trykotami.

Piątek jest niewątpliwą gwiazdą kadry Jerzego Brzęczka. Widać to było podczas ostatniego spotkania. Zawodnik Milanu jest wychwalany przez kibiców, a przy wyborze ulubionego zawodnika ustępuje tylko kapitanowi Robertowi Lewandowskiemu.

Rakels i Piątek wspólnie występowali podczas rundy wiosennej sezonu 2017/18. W trakcie tej współpracy Łotysz dwukrotnie asystował przy bramkach reprezentanta Polski. Łącznie "Il Pistolero" strzelił dla Cracovii 32 gole w 65 meczach.

WYNIKI I TABELE EL. EURO 2020

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie