Legia pobije rekord transferowy? Myśli o wykupieniu Portugalczyka

Piłka nożna
Legia pobije rekord transferowy? Myśli o wykupieniu Portugalczyka
fot. Cyfrasport

Z informacji portugalskiego dziennika "A Bola" wynika, że Legia Warszawa poważnie rozważa wykupienie Iuriego Medeirosa ze Sportingu Lizbona. Wiąże się to z ogromnym wydatkiem. Stołeczny klub chcąc pozyskać na stałe 24-latka musi liczyć się z wydaniem 6 mln euro!

Medeiros do drużyny mistrza Polski dołączył 2 lutego na zasadzie wypożyczenia ze Sportingu. Ostatnio występował w Genoi, w której był jednak tylko rezerwowym. Pomocną rękę do skrzydłowego wyciągnął trener Legii Ricardo Sa Pinto. Rodak zawodnika wierzy, że ten odbuduje się w Polsce i pokaże swoje wielkie umiejętności. Dotychczas w 7 występach strzelił jednego gola.

 

Na Półwyspie Iberyjskim pojawiły się informacje, że Legia poważnie zastanawia się nad wykupieniem byłego młodzieżowego reprezentanta Portugalii. Takie informacje podał dziennik "A Bola", który jednocześnie podkreśla, że kwota 6 mln euro dla polskiego klubu jest bardzo wysoka. Na tę chwilę wydaje się to wręcz nieprawdopodobne, że klub z Łazienkowskiej 3 może pozwolić sobie na taki wydatek...

 

Do tej pory najdroższym piłkarzem, który został kupiony przez klub z Ekstraklasy jest inny Portugalczyk - Joao Amaral. Lech Poznań zapłacił za tego ofensywnego pomocnika Benfice Lizbona 1,5 mln euro. Do tego transferu doszło latem ubiegłego roku.

 

WYNIKI I TABELA EKSTRAKLASY

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie