Apel Kostyry do pięściarza! "Daj sobie spokój, boks cię już nie kocha" (WIDEO)

Sporty walki

Podczas gali w Dzierżoniowie kolejny zawodowy pojedynek stoczył Tomasz Gargula (18-15-1, 5 KO). Pięściarz pochodzący z Nowego Sącza zgodnie z oczekiwaniami... przegrał trzynastą walkę z rzędu. - Tomek, daj sobie spokój. Wiemy, że ty kochasz boks, ale boks już ciebie nie kocha - skwitował występ Garguli komentator Andrzej Kostyra.

Od 2016 roku Tomasz Gargula stoczył czternaście pojedynków. W rekordzie udało się zapisać zwycięstwo nad Andrzejem Sołdrą, ale później przyszła seria dwunastu przegranych z rzędu. W piątkowy wieczór, w Dzierżoniowie, dopisał kolejną porażkę.

 

Pogromcą Garguli okazał się toczący swój drugi zawodowy pojedynek Stanisław Gibadło. 26-latek od pierwszych sekund dyktował tempo walki w ringu i systematycznie, przez cztery rozbijał osiemnaście lat starszego przeciwnika.

 

Werdykt był tylko formalnością. Po walce apel do Garguli wystosowali komentatorzy Polsatu Sport.

 

- Ponawiamy naszą prośbe do Tomka, daj sobie spokój. Pomyśl o rodzinie. Wiemy, że kochasz boks, ale boks przestał kochać ciebie. Szkoda zdrowia. Podkreślamy i cenimy twoją ambicję, ale prosimy o zakończenie kariery - powiedział po ogłoszeniu werdyktu Kostyra.

 

W załączonym materiale wideo apel Andrzeja Kostyry oraz skrót walki.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze