Grosicki podsumował swój popis w meczu Championship

Kamil Grosicki został bohaterem Hull City w wyjazdowym meczu 39. kolejki Championship z Ipswich Town. "Tygrysy" wygrały 2:0, a "Grosik" strzelił dwa efektowne gole. Po spotkaniu za pośrednictwem mediów społecznościowych skomentował swój popisowy występ przeciwko drużynie Bartosza Białkowskiego.

W 14. minucie Polak wykorzystał dogranie Fraizera Campbella i płaskim, precyzyjnym strzałem pokonał interweniującego Białkowskiego. Tuż po przerwie, w 49. minucie tym razem podanie Jarroda Bowena "Turbo Grosik" zamienił na gola. Mimo, że atakowali go obrońcy jego uderzenie znalazło drogę do bramki. Piłka odbiła się od prawego słupka i rodak niespełna 31-letniego skrzydłowego musiał wyciągać ją ponownie z siatki.

Była to szósta i siódma bramka 66-krotnego reprezentant Polski w tym sezonie ligowym. Swój wyczyn wychowanek Pogoni Szczecin skomentował krótko na Instagramie. - Praca. Zrobiona. 3 punkty i dwa gole. Dobra robota Tygrysy - napisał błyskotliwy skrzydłowy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Job. Done. 3 points and two goals😊⚽️⚽️ Well done Tigers🐯

Post udostępniony przez ⚽️TurboGrosik⚽️ (@kamilgrosicki10) Mar 30, 2019 o 11:14 PDT