Liga Młodzieżowa UEFA: FC Porto - FC Midtjylland. Transmisja w Polsacie Sport Premium 1

Piłka nożna
Liga Młodzieżowa UEFA: FC Porto - FC Midtjylland. Transmisja w Polsacie Sport Premium 1
fot. PAP

We wtorek odbędzie się pierwszy ćwierćfinale Ligi Młodzieżowej UEFA. FC Porto zmierzy się z FC Midtjylland. Transmisja od 15.50 w Polsacie Sport Premium 1.

Rozgrywki do lat 19 wkraczają w decydujący etap. Zwycięzcy meczów ćwierćfinałowych będą w stanie poczuć nieco, o jaką stawkę przyjdzie im się zmierzyć, gdyż turniej finałowy (na który składają się półfinały, jak i decydujące spotkanie) odbędzie się w szwajcarskim Nyonie.

 

FC Porto śmiało można zaliczyć do aktualnych faworytów. Już w zeszłej edycji Portugalczycy byli blisko finału, jednak fazę wcześniej przegrali po rzutach karnych z Chelsea. Wtedy błyszczał Jamie Cumming, który obronił trzy jedenastki wykonywane przez FC Porto.

 

W aktualnych rozgrywkach "Smoki" pewnie wygrały swoją grupę, a ostatnio ograły u siebie Tottenham 2:0. Piątego gola strzelił Romario Baro, na którego Duńczycy powinni zwrócić uwagę.

 

Czy jednak powinni się bać? W poprzedniej rundzie też większość skazywała ich na pożarcie. Rywalem był przecież Manchester United. Mimo to Midtjylland wygrało 3:1, a nikt nie może mówić o przypadku. Zespół oparty głównie na rodzimych zawodnikach prezentuje się z dobrej strony i na pewno powalczy o swoje.

 

Transmisja meczu od 15.50 w Polsacie Sport Premium 1. Komentuje Jakub Polkowski.

 

WYNIKI I TABELA LIGI MŁODZIEŻOWEJ UEFA

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie