Niechlubna passa trwa. Kolejny trener z Ekstraklasy zwolniony!

Piłka nożna
Niechlubna passa trwa. Kolejny trener z Ekstraklasy zwolniony!
fot. Cyfrasport

Po Adamie Nawałce, Ricardo Sa Pinto oraz Zbigniewie Smółce kolejnym trenerem, który wypadł z karuzeli Lotto Ekstraklasy jest Kibu Vicuna z Wisły Płock. Jego zespół przegrał w środowym starciu w Gliwicach z Piastem 0:1 i nadal zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. To przelało czarę goryczy.

48-letni trener pracował w Wiśle Płock od października ubiegłego roku. Pod jego wodzą Nafciarze prezentowali się bardzo słabo, w konsekwencji zajmują miejsce w strefie spadkowej z bilansem pięciu zwycięstw, dziewięciu remisów oraz czternastu porażek. Ta ostatnia, zarazem trzecia z rzędu, w Gliwicach sprawiła, że Vicuna przestał pełnić funkcję trenera. Piłkarze z Płocka nie potrafią odnieść wygranej od 2 marca, kiedy to pokonali Cracovię 3:2.

 

Wiadomość o zwolenieniu Vicuny można przeczytać na oficjalnym koncie twitterowym Wisły Płock. Informacja o jego następcy będzie znana niebawem.

 

 

W Lotto Ekstraklasie trwa zatem niesamowita seria zwolnień. W ciągu kilku dni z pracą pożegnali się Adam Nawałka (Lech Poznań), Ricardo Sa Pinto (Legia Warszawa), Zbigniew Smółka (Arka Gdynia) oraz Kibu Vicuna (Wisła Płock).

 

WYNIKI I TABELA LOTTO EKSTRAKLASY

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze