Armia Fight Night 5: Polski talent błysnął w Łomży! Kapitalny występ Daszkiewicza (WIDEO)

Sporty walki

W karcie walk gali Armia Fight Night 5 znalazł się m.in. zawodnik, na którego występ czekało wielu fanów. 21-letni Norbert Daszkiewicz (1-0, 1 SUB) spełnił oczekiwania i w mniej niż pięć minut zdemolował Kamila Gorala (0-1).

Daszkiewicz to wicemistrz świata w stylu klasycznym z 2015 roku. Przegrał wtedy z Rosjaninem Aleksandrem Komarovem, jednym z najbardziej utytułowanych juniorów na świecie. Ma też na koncie mnóstwo sukcesów na polskim podwórku.

 

Smaczku dodawał też fakt, że Daszkiewiczowi pomaga inny znakomity zapaśnik - Damian Janikowski. 21-latek przeniósł się też z Wrocławia do Warszawy. Na co dzień trenuje w WCA Fight Team.

 

Jak się okazało wystarczyła mu jedna runda, by zachwycić wszystkich w Łomży oraz przed telewizorami. Zaczęło się od efektownego wejścia w obie nogi rywala, czyli dały o sobie znać zapasy w stylu wolnym! W parterze radził sobie bardzo dobrze. Świetnie kontrolował rywala, cały czas szukał przejścia pozycji i w końcu mu się udało.

 

Walczył też o duszenie trójkątne. Po kilkunastu sekundach udało mu się przełożyć ręce, a po poprawie pozycji, kiedy przeniósł własne kolano z ciała przeciwnika na matę, rywal musiał odklepać.

 

Imponująca wygrana Daszkiewicza!

Wszystko w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze