PlusLiga: Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Przed nami ostatni mecz ćwierćfinałowy PlusLigi. Zadecyduje on o tym, która z drużyn, Aluron Virtu Warta Zawiercie czy Cerrad Czarni Radom, jako ostatnia zamelduje się w najlepszej czwórce rozgrywek. Relacja na żywo i wynik meczu Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom na Polsatsport.pl.

Ani siatkarze Aluronu Virtu Warty, ani Cerradu Czarnych nie byli stawiani w roli faworytów tegorocznych rozgrywek. Obie ekipy udowodniły jednak swoją wartość w fazie zasadniczej awansując do play-off kolejno z czwartego i piątego miejsca.

 

Pierwszy mecz ćwierćfinałowy 3:2 wygrali Jurajscy Rycerze. Wielu ekspertów obstawiało wtedy, że rywalizacja nie skończy się na dwóch spotkaniach. Jak się okazało nie pomylili się. Radomianie odwrócili losy wyścigu o awans wygrywając 3:1 w rewanżu. O wszystkim zadecyduje więc niedzielne starcie.

 

Obie drużyny, bardzo dobrze się znają. W obecnym sezonie zagrały ze sobą już pięciokrotnie. W dwóch meczach ligowych lepsi okazywali się radomianie (3:0; 3:1). W Pucharze Polski górą byli jednak zawiercianie eliminując podopiecznych Roberta Prygla w ćwierćfinale. W fazie play-off jak dotąd mamy remis. Która z drużyn odniesie najważniejsze w tej rywalizacji zwycięstwo? 

 

Relacja na żywo i wynik meczu Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom od godziny 17:30 na Polsatsport.pl.

 

WYNIKI I TERMINARZ PLUSLIGI

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie