Serie A1: Vero Volley Monza - Sir Safety Conad Perugia. Transmisja na Polsatsport.pl

Siatkówka
Serie A1: Vero Volley Monza - Sir Safety Conad Perugia. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport

W niedzielę Wilfredo Leon i jego drużyna staną przed szansą przypieczętowania awansu do półfinału najwyższej klasy rozgrywkowej we Włoszech. Po zwycięstwie 3:0 we własnej hali ekipa z Perugii pojedzie na północ kraju, by wywalczyć drugie, niezbędne do wyeliminowania Monzy zwycięstwo. Transmisja spotkania Vero Volley Monza - Sir Safety Conad Perugia na portalu Polsatsport.pl.

Ostatniego dnia marca Perugia podjęła Monzę w pierwszym meczu ćwierćfinałowym i tylko w pierwszym secie goście byli w stanie nawiązać jakąkolwiek rywalizację. Do samego końca partii dotrzymywali oni kroku faworyzowanym gospodarzom i ostatecznie konieczna była gra na przewagi, w której zimną krew zachowali siatkarze Perugii (31:29). Druga i trzecia część gry stanowiły już popis siły rażenia "Leona i kolegów" - pozwolili oni przeciwnikom na ugranie w nich odpowiednio 16 i 11 punktów.

 

Najwięcej punktów zdobył Leon (15 – 9 atak + 3 blok + 3 zagrywka), a za jego plecami uplasował się Aleksandar Atanasijević (13). Teraz rywalizacja przeniesie się do Monzy, gdzie Perugia postara się wykonać drugi krok potrzebny do awansu do półfinału rozgrywek. Czy ósmej drużynie fazy zasadniczej uda się zatrzymać przed własną publicznością głównych pretendentów do wywalczenia mistrzostwa kraju?

 

Na zwycięzcę tej pary w półfinale czeka już Azimut Leo Shoes Modena Bartosza Bednorza, która na korzyść rozstrzygnęła dwumecz z Revivre Axopower Milano (3:0, 3:1).

 

Transmisja spotkania Vero Volley Monza - Sir Safety Conad Perugia od godziny 17.55 na portalu Polsatsport.pl.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze