USA o wojnie Talarka z Szymańskim w Spodku: “Nikt tego nigdy nie zapomni!”

Sporty walki

“Szymański kontra Talarek to była brutalna kolizja, której nie zapomni nikt, kto zobaczył ten zapierający w piersiach pojedynek” - Ring Magazine; “Gdyby Talarek i Szymański byli gwiazdami boksu, to walka w Polsce byłoby wymieniana wśród tak wielkich pojedynków jak thriller George Foreman - Ron Lyle czy Michael Moorer - Bart Copper” - East Side Boxing. To tylko niektóre z amerykańskich opinii o niesamowitym show jakie zobaczyli kibice w katowickim Spodku...

Ring Magazine
 
“Gdyby oni tylko mieli bonusy za nokdauny...Patryk Szymański i Robert Talarek na pewno by sporo zarobili - zasłużyli na to niesamowitym pokazem ringowej wojny. Dwójka Polaków oddawała cios za cios, zaliczając w sumie 10 nokdaunów podczas tego tanga wagi średniej. Złoty medal dla sędziego Roberta Gortata za wszystkie te liczenia i solidnej roboty przy ocenieniu zdolności do walki tych dwóch zadziornych atletów.  Boxrec nam powie, że to była walka, w której zwycięstwo miało przypaść Szymańskiemu, ale Boxrec nie oddaje tutaj rzeczywistości: tak, zapomniano o technice, ale wynagrodzono to wszystkim, z olbrzymią dokładką, pokazem siły woli pięściarzy występujących na gali MB Promotions. Szymański kontra Talarek to była brutalna kolizja, której nie zapomni nikt, kto zobaczył ten zapierający w piersiach pojedynek. 
 
Bloody Elbow
 
Robert Talarek wygrywa najbardziej szaloną walkę roku! Okazuje się, że nie tylko polskie MMA dostarcza nam całą serię niesamowitych, pełnych chaosu, walk. W sobotę, Robert Talarek i Patryk Szymański dali nam pokaz jednej z najbardziej absurdalnych walk jakie możecie zobaczyć w sportach walki. Pojedynek trwał tylko pięć walk, ale zawierał absolutnie trudne do uwierzenia 10 nokdaunów!  
 
East Side Boxing
 
Nieprawdopodobne 10 nokdaunów w ciągu pięciu rund to walka, którą każdy musi zobaczyć. Gdyby Talarek i Szymański mieli bardziej rozpoznawalne nazwiska, tych dwóch polskich pięściarzy wagi średniej byłoby dziś celebrowanych na całym świecie. Ale i tak należy im się wielkie uznanie za danie nam naprawdę niesamowitego pokazu boksu,  w tym naprawdę wyjątkowym pojedynku. On miał  w sobie wszystko - dwóch mężczyzn wymieniało cios za cios,od ringu nie można było oderwać oka. Powtórzę - gdyby obaj byli gwiazdami boksu, to walka w Polsce byłoby wymieniana wśród tak wielkich pojedynków jak thriller George Foreman - Ron Lyle czy Michael Moorer - Bart Copper. 
 
World Boxing News
 
“Bakole, już wcześniej wyśmiewany za wcześniejsze przepowiednie swojego trenera, Billy Nelsona, że zostanie mistrzem świata,a przegrywa z Michaelem Hunterem, doczekał się odkupienia. Przez sześć miesięcy Bakole i jego trener musieli dawać sobie radę z publiczną krytyką i utratą reputacji. Przed walką z Hunterem, niektórzy już stawiali go prawie na równi z Anthony Joshuą, ale te przewidywanie skończyły się, kiedy przegrał z zawodnikiem wagi junior ciężkiej.(...). Odkupienie przyszło już w następnej walce, kiedy po ataku w ósmej rundzie, Bakole poradził sobie na terenie rywala, w katowickim  Spodku z byłym pretendentem do tytułu mistrza  świata - Mariuszem Wachem. Najlepszy dla Bakole byłby zwycięski rewanż w walce z Hunterem, a gdyby mu się to udało, z pewnością zwróciłby na siebie uwagę  znaczących postaci wagi ciężkiej.   
 
Media społecznościowe
 
British Boxing News: Niesamowite! Lokalna walka pomiędzy Robertem Talarkiem i Patrykiem Szymańskim zamieniła się w kandydata na Walkę Roku. 10 nokdaunów! Nieprawdopodobna bitwa!
 
Fight Ghost: Panie Borek; to była niesamowita karta walk, powinien pan być z siebie dumny. Znakomity matchmaking, produkcja i atmosfera. Znakomity SHOW. 10 nokdaunów w pięciu rundach. Jeden z najbardziej niesamowitych walk jakie możecie zobaczyć. Muszę kupić koszulkę MB Promotions.
Przemek Garczarczyk, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie