Feio: Trener FC Porto może być zadowolony z reakcji drużyny

Gośćmi Pauliny Chylewskiej we wtorkowym studio Ligi Mistrzów byli Adam Matysek, Dariusz Dziekanowski, Artur Wichniarek i Goncalo Feio. Dwaj ostatni eksperci na gorąco zabrali głos w sprawie meczu Liverpoolu z FC Porto.

Choć Portugalczycy przegrali z ekipą The Reds 0:2, Feio widzi pozytywy w grze gości. - Trener Sergio Conceicao może być zadowolony z reakcji drużyny w drugiej połowie. W ostatnich 20 minutach Porto zagrało ofensywniej i wynik z ich perspektywy mógł być lepszy. Liverpool miał jednak zdecydowanie więcej sytuacji. W rewanżu oczywiście będzie ciężko, ale wszystko jest możliwe - stwierdził były pracownik Wisły Kraków.

Z kolei Artur Wichniarek dodał, że trener Porto być może w nie do końca właściwy sposób wykorzystał napastnika Moussę Maregę. - Wydaje mi się, że Marega był "stracony" na lewym skrzydle. Momentami grał wręcz drugiego lewego obrońcę i potem nie miał siły w ofensywie. We wszystkich akcentach z przodu co prawda się znajdował, ale nie potrafił dobrze oddać strzału. Szkoda, że Porto nie strzeliło bramki, bo u siebie przy wyniku 0:2 z pierwszego starcia będzie grało im się bardzo ciężko. Faworytem do awansu z pewnością jest Liverpool - podsumował ekspert Polsatu Sport.

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.