Liga Europy: Pech Koulibaly'ego po strzale Torreiry

Lucas Torreira zdobył gola na 2:0 dla Arsenalu przeciwko SSC Napoli w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Europy. Piłka zmierzała poza bramkę, ale rykoszet od interweniującego Kalidou Koulibaly'ego zmylił bramkarza i piłka wpadła do siatki.

Arsenal wyszedł na to spotkanie mocno zmotywowany i po kwadransie objął prowadzenie. Dziesięć minut później wynik na 2:0 podwyższył Urugwajczyk. Od pierwszej minuty wyszedł na to spotkanie Piotr Zieliński, ale bezradność całej drużyny gości w pierwszej połowie udzieliła się także polskiemu pomocnikowi.

WYNIKI I TERMINARZ LIGI EUROPY

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.