Zabawna reakcja włoskiego klubu na "klątwę Drake'a". "Wszyscy mają zakaz..."

Piłka nożna
Zabawna reakcja włoskiego klubu na "klątwę Drake'a". "Wszyscy mają zakaz..."
fot. PAP

Ostatnie tygodnie nie są szczęśliwe dla drużyn piłkarzy, którzy zrobili sobie zdjęcie ze znanym raperem. W związku z tym AS Roma postanowiła w dość zabawny sposób skomentować coś, co funkcjonuje w mediach jako "klątwa Drake'a".

Ten przypadek dotknął w ostatnim czasie Jadona Sancho (Borussia Dortmund przegrała z Bayernem Monachium 0:5), Pierre'a-Emericka Aubameyanga (Arsenal przegrał z Evertonem 0:1), Sergio Aguero (Manchester City przegrał z Tottenhamem 0:1), Paula Pogbę (Manchester United przegrał z Wolverhampton 1:2) oraz Layvina Kurzawę (Paris Saint-Germain przegrało z Lille 1:5). Co ich wszystkich łączy? Oczywiście zrobienie sobie zdjęcia z raperem kilka dni przed spotkaniem...

 

Media rozpisują się na temat "klątwy Drake'a", a kibice nerwowo śledzą media społecznościowe w poszukiwaniu kolejnej ofiary. W związku z tym jeden z klubów postanowił wykorzystać moment. Angielski profil AS Roma, który słynie z bardzo luźnego podejścia do internetu, w zabawny sposób skomentował niepokojącą tendencję.

"Wszyscy piłkarze Romy mają zakaz robienia zdjęć z Drakiem do końca tego sezonu" - czytamy na Twitterze.

Rzymianie mają o co grać. Do czwartego Milanu tracą tylko jeden punkt.

"Klątwa Drake'a" jest porównywana z "klątwą Aarona Ramseya". Kiedyś istniało przekonanie, że gole Walijczyka pozbawiają życia słynne osoby.

WYNIKI I TABELA SERIE A

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie