Liga Mistrzów: Rekordowy początek w Manchesterze! Cztery gole w 11 minut (WIDEO)

Manchester City już w 4. minucie rewanżowego spotkania 1/4 finału Ligi Mistrzów wyrównał stan rywalizacji w dwumeczu z Tottenhamem. Gola strzelił Raheem Sterling. To co stało się w kolejnych kilku minutach przerosło jednak najśmielsze oczekiwania wszystkich kibiców śledzących mecz na Etihad Stadium! Po 11 minutach było już 2:2!

Tottenham po pierwszym meczu w Londynie miał zaliczkę w postaci zwycięstwa 1:0. Już po 4 minutach z handicapu nie pozostało jednak nic, bo do siatki trafił Sterling. "Koguty" miały jednak w swoim zespole Koreańczyka Heung-Mina Sona, który w kolejnych minutach wziął sprawy w swoje ręce.

Już w 7. minucie było 1:1, po tym, jak napastnik Tottenhamu wykorzystał błąd Aymerica Laporte'a i szczęśliwie uderzył piłkę między nogami Edersona. Szok na Etihad Stadium był jeszcze większy chwilę później, bo trzeci strzał w światło bramki w tym meczu... okazał się trzecim golem. I znowu pomyłkę zaliczył Laporte, który źle wyprowadził piłkę spod bramki. Christian Eriksen podał do Sona, a ten ukąsił po raz drugi, tym razem pięknym strzałem w kierunku dalszego słupka!

Bramkowy koncert na tym się jednak nie skończył. W 11. minucie znowu był remis po tym, jak Bernardo Silva przy wydatnej pomocy Danny'ego Rose'a zaskoczył Llorisa! Francuski bramkarz, który w trzech pierwszych meczach fazy pucharowej nie puścił ani jednego gola, po kilkunastu minutach spotkania na Etihad już dwa razy wyciągał piłkę z siatki!

W ciągu 11 minut piłkarze z Londynu i Manchesteru ustanowili rekord Ligi Mistrzów. Nigdy wcześniej w tak krótkim czasie od pierwszego gwizdka nie padły cztery gole!

W 21. minucie Sterling trafił na 3:2 i na prowadzeniu ponownie byli podopieczni Josepa Guardioli.

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.