Moussa Marega, Jesus Corona i inni od pierwszych minut rzucili się do huraganowych ataków na bramkę Alissona, który nie zamierzał jednak przepuszczać piłki do siatki. Liverpool, który po pierwszym meczu na Anfield miał zaliczkę w postaci zwycięstwa 2:0, odpowiedział w 26. minucie.

Mohamed Salah pojawił się w polu karnym i dośrodkował wprost na nogę Sadio Mane. Senegalczyk dołożył stopę i pokonał Ikera Casillasa, ale na początku nie mógł cieszyć się z gola, bowiem w górę powędrowała chorągiewka sędziego liniowego. Po długiej analizie VAR sędziowie bramkę jednak zaliczyli, bo Mane idealnie przypilnował linii spalonego.

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.