Liga Mistrzów: Gol Mane uznany po analizie VAR (WIDEO)

Piłkarze FC Porto w pierwszych 25 minutach oddali kilkanaście strzałów na bramkę Liverpoolu, nie strzelając ani jednego gola. The Reds wystarczyła zaś jedna próba do tego, by pokonać Ikera Casillasa. Gol Sadio Mane został zaliczony jednak dopiero po interwencji VAR.

Moussa Marega, Jesus Corona i inni od pierwszych minut rzucili się do huraganowych ataków na bramkę Alissona, który nie zamierzał jednak przepuszczać piłki do siatki. Liverpool, który po pierwszym meczu na Anfield miał zaliczkę w postaci zwycięstwa 2:0, odpowiedział w 26. minucie.

Mohamed Salah pojawił się w polu karnym i dośrodkował wprost na nogę Sadio Mane. Senegalczyk dołożył stopę i pokonał Ikera Casillasa, ale na początku nie mógł cieszyć się z gola, bowiem w górę powędrowała chorągiewka sędziego liniowego. Po długiej analizie VAR sędziowie bramkę jednak zaliczyli, bo Mane idealnie przypilnował linii spalonego.

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.