Gwiazdor PSV zniesiony z boiska na noszach (WIDEO)

Hirving Lozano, jedna z największych gwiazd Eredivisie, nie będzie najlepiej wspominał ligowego spotkania PSV Eindhoven z Willem II Tilburg (3:0). Meksykanin musiał przedwcześnie opuścić boisko.

PSV rozgrywało mecz w Tilburgu z ósmym w tabeli Willem II. Piłkarze z Eindhoven prowadzili 3:0 i mogli spokojnie myśleć już o kolejnym spotkaniu. W 80. minucie Lozano został ostro potraktowany przez Freeka Heerkensa. Meksykanin przez dłuższą chwilę leżał z wyraźnym grymasem bólu na twarzy. Po kilku minutach został zniesiony na noszach. Na kolejne informacje w sprawie kontuzji 23-latka trzeba będzie poczekać.

Lozano w tym sezonie rozegrał 39 spotkań, strzelił 21 goli i zanotował 12 asyst. Jego dokonania bacznie zaczęły śledzić topowe europejskie marki, takie jak Barcelona i Chelsea. Kwoty, o których mówiono, sięgały nawet 70 mln euro.

PSV wygrało 3:0 i zrównało się punktami z Ajaksem Amsterdam. Piłkarze z Eindhoven mają gorszy bilans i zajmują drugą pozycję w tabeli.