LSK: Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Przed nami drugie starcie finałowe Ligi Siatkówki Kobiet. Premierowa batalia ŁKS Commercecon - Grot Budowlani dostarczyło kibicom ogromnych emocji. Po pięciosetowym boju lepsze okazały się podopieczne Michała Maska. Czy piątkowe derby Łodzi okażą się równie zacięte? Relacja na żywo i wynik meczu Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź na Polsatsport.pl.

Łódzka Sport Arena we wtorek pękała w szwach. Nic dziwnego, bowiem w finale LSK grają dwie drużyny z tego miasta. Po tym, co działo się wtedy na boisku można spodziewać się jeszcze większego zainteresowania kibiców. ŁKS dopiero po tie-breaku okazał się lepszy. W piątek umownymi gospodyniami będą siatkarki Grota Budowlanych.

 

Wielu ekspertów twierdzi, że będzie to jedna z najbardziej wyrównanych rywalizacji w historii. - To bardzo wyrównane zespoły, które pokazują to, co mają najlepsze. Jestem przekonana, że będzie pięć spotkań pięciosetowych, z wieloma zwrotami akcji. Czekam już na kolejne spotkanie - powiedziała brązowa medalistka mistrzostw Europy z 2009 roku Joanna Kaczor.

 

W rundzie zasadniczej kibice dwukrotnie oglądali zacięte boje, w których za każdym razem lepsze były przyjezdne poszczególnych starć. Mecz finałowy. Jak będzie tym razem?

 

Relacja na żywo i wynik meczu Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź od godziny 20:30 na Polsatsport.pl.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie