EBL: Kibic trafił z połowy i wygrał ogromne pieniądze! (WIDEO)

Niedzielne spotkanie Polskiego Cukru Toruń z Kingiem Szczecin okazało się niezwykle szczęśliwe dla jednego z kibiców. I to bynajmniej nie dlatego, że ekipa gospodarzy wygrała 87:71 i skończyła fazę zasadniczą na drugim miejscu. Mężczyźnie udało się trafić do kosza z połowy boiska i zainkasować imponującą nagrodę w wysokości 50 tysięcy złotych.

Przeprowadzanie rozmaitych konkursów w przerwie między połowami meczów koszykarskich nie jest niczym niezwykłym. Kibice mogą wygrać w nich atrakcyjne nagrody, takie jak wyjścia do restauracji czy pieniądze. W ramach jednego z konkursów kibice stają przed szansą zainkasowania 50 tysięcy złotych. Muszą jednak trafić do kosza z połowy boiska, co nie jest z pewnością łatwą sztuką.

Wystarczy powiedzieć, że do niedzieli żadnemu z próbujących nie udało się zrealizować celu. W końcu udało się jednak przełamać impas, a celny rzut wywołał euforię nie tylko kibiców na trybunach, ale również podziw zawodników obu drużyn. Szczęśliwemu kibicowi został wręczony czek o wysokości 50 tysięcy złotych.

- Wreszcie się udało! Brawa! - krzyknął spiker.

Dzięki zwycięstwu z Kingiem Szczecin, Polski Cukier Toruń zakończył fazę zasadniczą sezonu na drugim miejscu i awansowal do ćwierćfinałów, w których zmierzy się... ponownie z zespołem ze Szczecina. W czwartek zobaczymy pierwsze mecze Arka - Legia i Anwil - Arged BMSlam Stal, natomiast w piątek Polski Cukier - King i Stelmet Enea - MKS.