UFC Fight Night: Iaquinta vs Cowboy. Karta walk

Sporty walki

W nocy z soboty na niedzielę, 4/5 maja, do oktagonu wejdą czołowi zawodnicy kategorii lekkiej na świecie. Weteran Donald Cerrone w swoim 31 występie w organizacji UFC zmierzy się z notowanym na czwartej pozycji w rankingu Alem Iaquintą. Transmisja najbliższej gali UFC od godziny 2:00 w Polsacie Sport Extra!

Człowiek od zadań specjalnych i zawodnik gotowy na każde wyzwanie wraca do oktagonu już w najbliższy weekend. Donald Cerrone częstotliwością występów może zawstydzić niemalże wszystkich zawodników UFC. W weekend wejdzie do oktagonu największej organizacji MMA na świecie wejdzie po raz 31., będzie to dla także już 21 walka od 2014 roku w UFC, a takim wynikiem nie może poszczycić się nikt poza nim.

 

Popularny "Cowboy" w Canadian Tire Centre w Ottawie zmierzy się z Alem Iaquintą. Zawodnik z Nowego Jorku częstotliwości występów w oktagonie może pozazdrościć starszemu koledze. Od 2015 roku stoczy dopiero czwarty pojedynek. Iaquinta może i pojawia się w oktagonie rzadko, ale w ostatnim czasie z niezłym efektem.

 

W ostatnich trzech walkach pokonał Diego Sancheza oraz Kevina Lee. Na gali UFC 223 natomiast uratował walkę wieczoru decydując się na konfrontację z Khabibem Nurmagomedovem na godziny przed rozpoczęciem wydarzenia. Walkę z Rosjaninem przegrał, ale wielu kibiców doceniło jego serce do walki i próbę nawiązania równej walki na pełnym dystansie z doskonałym "Dagestańskim Orłem".

 

W karcie walk nie zabraknie także innych ciekawych zestawień. Sporo emocji może przynieść pojedynek w kategorii piórkowej pomiędzy Cubem Swansonem a Shanem Burgosem, a także starcie zawodników czołowej piętnastki kategorii średniej - Derekiem Brunsonem z Eliasem Theodorou.

 

Karta walk UFC Fight Night: Iaquinta vs Cowboy

 

Karta wstępna ESPN+

 

k. kogucia: Mitch Gagnon vs Cole Smith
k. ciężka: Arjan Bhullar vs Juan Adams
k. piórkowa: Kyle Nelson vs Matt Sayles
k. półśrednia: Nordine Taleb vs Kyle Prepolec
k. kogucia: Aiemann Zahabi vs Vince Morales
k. kogucia: Macy Chiasson #14 vs Sarah Moras

 

Karta główna ESPN+ (2:00 Polsat Sport)

 

k. średnia: Marc-Andre Barriault (11-1, 8 KO) vs Andrew Sanchez (10-4, 5 KO, 2 SUB)
k. ciężka: Walt Harris (11-7-1NC, 11 KO) vs Serghei Spivakc (9-0, 4 KO, 5 SUB)
k. kogucia: Brad Katona (8-0, 1 KO, 2 SUB) vs Merab Dvalishvili (8-4, 2 KO, 1 SUB)
k. piórkowa: Cub Swanson (25-10, 11 KO, 4 SUB) #10 vs Shane Burgos (11-1, 4 KO, 5 SUB)
k. średnia: Derek Brunson #9 (18-7, 11 KO, 3 SUB) vs Elias Theodorou #13 (16-2, 6 KO, 1 SUB)
k. lekka: Al Iaquinta #4 (14-4-1, 7 KO, 1 SUB) vs Donald Cerrone #8 (35-11-1NC, 10 KO, 17 SUB)

 

Transmisja najbliższej gali UFC z walką wieczoru Al Iaquinta kontra Donald Cerrone w nocy z soboty na niedzielę, 4/5 maja, od godziny 2:00 w Polsacie Sport Extra.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie