Jak on mógł tego nie trafić? Fatalne pudło Janoszki (WIDEO)

PGE FKS Stal Mielec w 43. minucie mogła prowadzić 1:0 w wyjazdowym meczu z GKS Katowice. Po szybkiej akcji w stuprocentowej sytuacji fatalnie spudłował jednak Łukasz Janoszka.

Od początku spotkania lepiej prezentowali się katowiczanie. Mieli w pierwszej połowie kilka dogodnych sytuacji, jednak nie potrafili wykorzystać żadnej z nich. W 43. minucie szczęście uśmiechnęło się do ekipy z Mielca.

Jeden z graczy PGE FKS Stali przejął piłkę w środkowej części boiska i rozpoczął wyprowadzanie kontry. Futbolówka trafiła pod nogi Andrei Prokicia. Serb perfekcyjnie wyłożył ją Janoszce, a ten z odległości pięciu metrów od bramki fatalnie spudłował.

Pomocnik Stali był w znakomitej sytuacji. Próbował więc zakończyć akcję pewnym, efektownym strzałem, lecz piłka opuściła boisko wysoko nad poprzeczką.