ANGLIA

 

Jan Bednarek (Southampton) – cały mecz z West Ham (3:0)
Bartosz Białkowski (Ipswich Town) – cały mecz z Leeds United (3:2)
Artur Boruc (Bournemouth) – na ławce w meczu z Tottenhamem (1:0)
Łukasz Fabiański (West Ham) – cały mecz z Southampton (3:0)
Kamil Grosicki (Hull City) – 77 minut w meczu z Bristol City (1:1)
Paweł Wszołek (Queens Park Rangers) – poza kadrą w meczu z Sheffield Wednesday (1:2)
Tomasz Kuszczak (Birmingham City) – poza kadrą w meczu z Reading (0:0)
Paweł Olkowski (Bolton Wanderers) – poza kadrą w meczu z Nottingham (0:1)
Mateusz Klich (Leeds) – cały mecz i gol z Ipswich (2:3)
Krystian Bielik (Charlton Athletic) – 84 minuty i gol w meczu z Rochdale (4:0)

 

AZERBEJDŻAN

 

Jakub Rzeźniczak (Karabach Agdam) – poza kadrą w meczu z Sabail FK (4:0)

 

BELGIA

 

Jakub Piotrowski (KRC Genk) – na ławce w meczu z Antwerpią (4:0)

 

BUŁGARIA

 

Jacek Góralski (Łudogorec Razgrad) - cały mecz z Beroe (1:1)
Jakub Świerczok (Łudogorec Razgrad) – wszedł w 71. minucie z Beroe (1:1)

 

CHINY

 

Adrian Mierzejewski (Chongqing Lifan) – cały mecz z Tianjin Tianhai (3:3)

 

CHORWACJA

 

Damian Kądzior (Dinamo Zagrzeb) – 63 minuty w meczu z Slaven Belupo (0:1)

 

DANIA

 

Kamil Wilczek (Broendby IF) – cały mecz z FC Kopenhaga (2:3)
Rafał Kurzawa (FC Midtjylland) – cały mecz z FC Kopenhaga (0:3)
Kamil Grabara (Aarhus GF) – cały mecz z Aalborg (1:0)

 

FRANCJA

 

Kamil Glik (AS Monaco) – cały mecz z St. Etienne (2:3)
Igor Lewczuk (Bordeaux) – poza kadrą w meczu z Angers (0:1)

 

GRECJA

 

Karol Świderski (PAOK Saloniki) – wszedł w 81. minucie w meczu z Gianniną (2:0)
Dawid Kort (Atromitos Ateny) – poza kadrą w meczu z OFI Kretą (0:2)

 

HOLANDIA

 

Filip Bednarek (sc Heerenveen) – mecz 12.05
Karol Niemczycki (NAC Breda) – mecz 12.05

MOŁDAWIA

Jarosław Jach (Sheriff Tyraspol) – cały mecz z CSF Speranta (4:0)

 

NIEMCY

 

Rafał Gikiewicz (Union Berlin) – cały mecz z Darmstadt (1:2)
Marcin Kamiński (Fortuna Dusseldorf) – na ławce w meczu z Freiburgiem (1:1)
Dawid Kownacki (Fortuna Dusseldorf) – 73 minuty i gol w meczu z Freiburgiem (1:1)
Robert Lewandowski (Bayern Monachium) – cały mecz i gol z Hannoverem (3:1)
Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund) – na ławce w meczu z Werderem Brema (2:2)
Waldemar Sobota (St. Pauli) – poza kadrą w meczu z Dersden (1:2)
Adam Matuszczyk (KFC Uerdingen 05) – poza kadrą w meczu z Cottbus (1:2)

 

ROSJA

 

Maciej Rybus (Lokomotiw Moskwa) – cały mecz z Arsienał Tuła (0:2)
Grzegorz Krychowiak (Lokomotiw Moskwa) – cały mecz z Arseniał Tuła (0:2)
Damian Szymański (Achmat Grozny) – na ławce w meczu z Zenitem Petersburg (1:1)

 

STANY ZJEDNOCZONE

 

Przemysław Frankowski (Chicago Fire) – cały mecz i żółta kartka z Los Angeles FC
Kacper Przybyłko (Philadelphia Union) – cały mecz i gol z New England Revolution (6:1)
Przemysław Tytoń (FC Cincinnati) – cały mecz z San Josen Earthquakes (0:1)

 

TURCJA

 

Michał Pazdan (MKE Ankaragucu) – cały mecz i gol z Rizesporem (2:2)
Jakub Kosecki (Adana Demirspor) – poza kadrą w meczu z Giresunsporem (0:1)
Adam Stachowiak (Denizlispor) – cały mecz z Balikesirsporem (0:0)

 

UKRAINA

 

Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów) – poza kadrą w meczu z Oleksandriyją (1:1)

 

WŁOCHY

 

Bartosz Bereszyński (Sampdoria Genua) – cały mecz z Parmą (3:3)
Karol Linetty (Sampdoria Genua) – na ławce w meczu z Parmą (3:3)
Arkadiusz Reca (Atalanta) – na ławce w meczu z Lazio (3:1)
Thiago Cionek (Spal 2013) – cały mecz z Chievo Werona (4:0)
Paweł Jaroszyński (Chievo Werona) – na ławce w meczu ze Spal (0:4)
Mariusz Stępiński (Chievo Werona) – wszedł w 73. minucie w meczu ze Spal (0:4)
Krzysztof Piątek (AC Milan) – mecz 06.05
Łukasz Teodorczyk (Udinese) – poza kadrą w meczu z Interem (0:0)
Wojciech Szczęsny (Juventus) – cały mecz z Torino (1:1)
Łukasz Skorupski (Bologna FC) – mecz 06.05
Arkadiusz Milik (Napoli) – wszedł w 64. minucie w meczu z Cagliari (2:1)
Piotr Zieliński (Napoli) – cały mecz z Cagliari (2:1)
Bartosz Salamon (Frosinone) – poza kadrą w meczu z Sassuolo (2:2)
Bartłomiej Drągowski (Empoli) – cały mecz z Fiorentiną (1:0)
Michał Marcjanik (Carpi FC 1909) – poza kadrą w meczu z Capri (0:1)
Tomasz Kupisz (Livorno) – na ławce w meczu z Capri (1:0)
Przemysław Szymiński (Palermo) – cały mecz i żółta karkta z Ascoli (2:1)
Radosław Murawski (Palermo) – 70 minut w meczu z Ascoli (2:1)
Paweł Dawidowicz (Hellas Werona) – na ławce w meczu z Cittadellą (0:3)