Lucas bohaterem Tottenhamu! Brazylijczyk dał "Kogutom" finał Ligi Mistrzów

Tego nikt się nie spodziewał! Lucas Moura doprowadził Tottenham do finału Ligi Mistrzów. Brazylijczyk w meczu z Ajaksem Amsterdam skompletował hat-tricka, a trzecie trafienie zaliczył w 96. minucie spotkania!

"Koguty" przegrywały 0:2 do przerwy z Ajaksem i wydawało się, że losy tej rywalizacji są już rozstrzygnięte. Jednak po przerwie podopieczni Mauricio Pochettino wyglądali na zupełnie inną drużyną. Lucas popisał się hat-trickiem, z czego dwa pierwsze gole strzelił w odstępie czterech minut (55. i 59 minucie).

Gola na wagę awansu, Brazylijczyk wbił w szóstej minucie doliczonego czasu. Andre Onana nie dał rady skutecznie interweniować przy precyzyjnym uderzeniu bohatera londyńczyków, który ma na swoim koncie pięć goli w tej edycji Champions League.

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.