Berchelt - Vargas 2: Jak wyglądała pierwsza walka? (WIDEO)

Sporty walki

Miguel Berchelt (31-1, 28 KO) i Francisco Vargasa (23-1-2, 17 KO) już w nocy z soboty na niedzielę wejdą ponownie do ringu. Do rewanżowej konfrontacji tych pięściarzy dojdzie po ponad dwóch latach. W styczniu 2017 roku Berchelt sprawił niespodziankę na gali w Indio i odebrał Vargasowi pas WBC w wadze super piórkowej. Jak wyglądała ich pierwsza walka?

Vargas wyprowadził więcej ciosów, jednak to Berchelt trafiał celniej i przede wszystkim mocniej. "El Bandido" był poważnie rozbity, wyglądając z biegiem czasu coraz gorzej. Nie obyło się bez kilku interwencji lekarza w trakcie walki. W jedenastej rundzie Berchelt ruszył do ataku, obijając niemiłosniernie swojego rywala, co skłoniło sędziego do przerwania tego pojedynku.

 

Dla Berchelta było to najcenniejsze zwycięstwo w karierze. Od tego momentu skutecznie broni tytułu mistrzowskiego cztery razy - pokonał Takashiego Miurę, Maxwell Awuku, Jonathana Victora Barrosa oraz Miguela Romana.

 

Vargas od czasu pierwszej wojny z Bercheltem w ringu pojawił się dwukrotnie i dopisał do rekordu dwie wygrane walki - z Stephenem Smithem oraz Rodem Salką.

 

W załączonym materiale wideo skrót pierwszej walki Berchelt - Vargas.

 

Transmisja gali w Tucson z rewanżowym starciem Berchelta z Vargasem w nocy z soboty na niedzielę od godziny 4:00 w Polsacie Sport Extra.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie