ANGLIA


Jan Bednarek (Southampton) – cały mecz z Huddersfield Town (1:1)
Bartosz Białkowski (Ipswich Town) – zakończył rozgrywki
Artur Boruc (Bournemouth) – na ławce w meczu z Crystal Palace (3:5)
Łukasz Fabiański (West Ham) – cały mecz z Watford (4:1)
Kamil Grosicki (Hull City) – zakończył rozgrywki
Paweł Wszołek (Queens Park Rangers) – zakończył rozgrywki
Tomasz Kuszczak (Birmingham City) – zakończył rozgrywki
Paweł Olkowski (Bolton Wanderers) – zakończył rozgrywki
Mateusz Klich (Leeds) – cały mecz i żółta kartka z Derby County (1:0)
Krystian Bielik (Charlton Athletic) – cały mecz Doncaster Rovers (2:1)

 

AZERBEJDŻAN

 

Jakub Rzeźniczak (Karabach Agdam) – na ławce w meczu z Neftci Baku (3:2)

 

BELGIA

 

Jakub Piotrowski (KRC Genk) – na ławce w meczu z Club Brugge (2:3)
Bartosz Kapustka (OH Leuven) – zakończył sezon z powodu kontuzji

 

BUŁGARIA

 

Jacek Góralski (Łudogorec Razgrad) – na ławce w meczu z CSKA Sofia (0:0)
Jakub Świerczok (Łudogorec Razgrad) – 77 minut i żółta kartka w meczu z CSKA Sofia (0:0)

 

CHINY

 

Adrian Mierzejewski (Chongqing Lifan) – cały mecz z Beijing Renhe (2:0)

 

CHORWACJA

 

Damian Kądzior (Dinamo Zagrzeb) – na ławce w meczu z Rijeką (0:0)

 

DANIA

 

Kamil Wilczek (Broendby IF) – mecz z Nordsjaelland w poniedziałek
Rafał Kurzawa (FC Midtjylland) – na ławce w meczu z FC Kopenhaga (4:0)
Kamil Grabara (Aarhus GF) – cały mecz z Aalborg BK (2:0)

 

FRANCJA

 

Kamil Glik (AS Monaco) – cały mecz z Nimes (0:1)
Igor Lewczuk (Bordeaux) – wykluczony z powodu kontuzji z meczu z Lille (0:1)

 

GRECJA


Karol Świderski (PAOK Saloniki) – na ławce w meczu z AEK Ateny (1:0)
Dawid Kort (Atromitos Ateny) – zakończył rozgrywki

 

HOLANDIA

 

Filip Bednarek (sc Heerenveen) – na ławce w meczu z NAC Breda (2:1)
Karol Niemczycki (NAC Breda) – na ławce w meczu z sc Heerenveen (1:2)

 

MOŁDAWIA


Jarosław Jach (Sheriff Tyraspol) – cały mecz z Milsami Orhei (0:0), cały mecz z Zimbru Kiszyniów (4:0)

 

NIEMCY

 

Rafał Gikiewicz (Union Berlin) – cały mecz z Magdeburgiem (3:0)
Marcin Kamiński (Fortuna Dusseldorf) – na ławce w meczu z Borussią Dortmund (2:3)
Dawid Kownacki (Fortuna Dusseldorf) – cały mecz i gol z Borussią Dortmund (2:3)
Robert Lewandowski (Bayern Monachium) – cały mecz z RB Lipsk (0:0)
Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund) – cały mecz z Fortuną Dusseldorf (3:2)
Waldemar Sobota (St. Pauli) – poza kadrą w meczu z VfL Bochum (0:0)
Adam Matuszczyk (KFC Uerdingen 05) – poza kadrą w meczu z Hansą Rostock (1:1)

 

ROSJA

 

Maciej Rybus (Lokomotiw Moskwa) – cały mecz i żółta kartka z Rubinem Kazań (4:0)
Grzegorz Krychowiak (Lokomotiw Moskwa) – cały mecz i gol z Rubinem Kazań (4:0)
Damian Szymański (Achmat Grozny) – 64 minuty w meczu z Krylją Sovietov (2:1)

 

STANY ZJEDNOCZONE

 

Przemysław Frankowski (Chicago Fire) – cały mecz i gol z New Englang Revolution (5:0), cały mecz i asysta z Minnesota United (2:0)
Kacper Przybyłko (Philadelphia Union) – 90 minut, żółta kartka i asysta w meczu z FC Toronto (2:1)
Przemysław Tytoń (FC Cincinnati) – na ławce w meczu z Montrealem Impact (2:1)

 

TURCJA

 

Michał Pazdan ( MKE Ankaragucu) – cały mecz i żółta kartka z Basaksehir (1:2)
Jakub Kosecki (Adana Demirspor) – poza kadrą w meczu z Balikesirspor (2:0)
Adam Stachowiak (Denizlispor) – cały mecz z Karabukspor (6:0)

 

UKRAINA


Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów) – cały mecz z Zorią Ługańsk (1:1)

 

WŁOCHY

 

Bartosz Bereszyński (Sampdoria Genua) – na ławce w meczu z Empoli (1:2)
Karol Linetty (Sampdoria Genua) – na ławce w meczu z Empoli (1:2)
Arkadiusz Reca (Atalanta) – na ławce w meczu z Genoą (2:1)
Thiago Cionek (SPAL 2013) – 89 minut i żółta kartka w meczu z Napoli (1:2)
Paweł Jaroszyński (Chievo Werona) – mecz z Interem Mediolan w poniedziałek
Mariusz Stępiński (Chievo Werona) – mecz z Interem Mediolan w poniedziałek
Krzysztof Piątek (AC Milan) cały mecz z Bologną (2:1), cały mecz z Fiorentiną (1:0)
Łukasz Teodorczyk (Udinese) – na ławce w meczu z Frosinone (3:1)
Wojciech Szczęsny (Juventus) – cały mecz z Romą (0:2)
Łukasz Skorupski (Bologna FC) – cały mecz z AC Milan (1:2), mecz z Parmą w poniedziałek
Arkadiusz Milik (Napoli) – cały mecz ze SPAL 2013 (2:1)
Piotr Zieliński (Napoli) – 85 minut w meczu ze SPAL 2013 (2:1)
Bartosz Salamon (Frosinone) – poza kadrą na mecz z Udinese (1:3)
Bartłomiej Drągowski (Empoli) – cały mecz z Sampdorią Genua (2:1)
Michał Marcjanik (Carpi FC 1909) – na ławce w meczu z Wenecją (2:3)
Tomasz Kupisz (Livorno) – na ławce w meczu z Padovą (1:1)
Przemysław Szymiński (Palermo) – cały mecz z Cittadellą (2:2)
Radosław Murawski (Palermo) – cały mecz z Cittadellą (2:2)
Paweł Dawidowicz (Hellas Werona) – cały mecz z Foggią (2:1)