Puncher Extra Time: Transmisja na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Fight

Sporty walki
Puncher Extra Time: Transmisja na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Fight
fot. Polsat Sport

Najważniejszym wydarzeniem minionego weekendu ze sportami walki była gala UFC 237, na której w widowiskowy sposób zdetronizowana została panująca mistrzyni Rose Namajunas. Przypomnimy także turniej wagi ciężkiej w Kościerzynie oraz zapowiemy walkę Ewy Brodnickiej z Janeth Perez i galę KSW 49. Transmisja magazynu Puncher Extra Time od 20:00 na portalu Polsatsport.pl.

Mało kto spodziewał się takiego zakończenia walki Namajunas (8-4, 1 KO, 5 SUB) z faworytką gospodarzy, Jessicą Andrade (20-6, 7 KO, 7 SUB). Potężna Brazylijka podniosła broniącą tytułu Rose nad głowę i cisnęła nią o matę, a kark czempionki wygiął się w nienaturalny sposób. Sędziowie zmuszeni byli zakończyć pojedynek, a Namajunas po walce przyznała, że... bierze pod uwagę koniec przygody z MMA.
 
Był to jednak jeden z niewielu optymistycznych momentów dla widowni zgromadzonej w Rio de Janeiro, która wcześniej obejrzała porażki kilku reprezentantów Brazylii.
 
Do walki w obronie pasa mistrzowskiego WBO szykuje się już Ewa Brodnicka (16-0, 2 KO). 25 maja w Jeleniej Górze Polka zmierzy się z Meksykanką Janeth Perez (24-4-2, 6 KO).
 
Co wydarzyło się na treningu medialnym przed KSW 49? W Ergo Arenie dojdzie do starcia czołowych polskich wojowników wagi ciężkiej: Karol Bedorf (15-4, 5 KO, 4 SUB) zmierzy się z Damianem Grabowskim (21-5, 7 KO, 11 SUB).
 
Przypomnimy także konferencję Free Fighting Federation, na której było blisko rękoczynów.
 
Transmisja magazynu Puncher Extra Time od godziny 20.00 na portalu Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport Fight.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze