Kawulski: Gamrot ma ważny kontrakt z KSW. On nie wygasa

Sporty walki

Mateusz Gamrot (15-0-1NC, 4 KO, 4 SUB) przekazał szokujące informacje o nieprzedłużeniu kontraktu z KSW i zwakowaniu dwóch pasów mistrzowskich. Sprawę specjalnie dla portalu Polsatsport.pl skomentował współwłaściciel organizacji Maciej Kawulski. - Gamrot ma ważny kontrakt z organizacją KSW i on nie wygasa. Zdecydował się na odpoczynek, ale my na niego czekamy - przekazał Kawulski.

Gamrot w rozmowie z Borysem Mańkowskim przekazał informację o nieprzedłużeniu kontraktu z federacją KSW. 28-latek zdecydował się także zwakować pasy mistrzowskie dwóch kategorii wagowych i zawiesić sportową karierę.

 

- Jestem zmęczony rywalizacją, ciągłą presją... Ludzie zadają wiele pytań, a ja chciałbym uspokoić nieco rytm życia. Chcę złapać trochę oddechu i myślę o powiększeniu rodziny - powiedział Gamrot.

 

Zawodnik stwierdził, że po ostatnim występie jego umową z organizacją dobiegła końca. - Kontrakt z organizacją po ostatniej walce z Kleberem Koike Erbstem zakończył się i zwakowałem dwa pasy mistrzowskie. Nie mogliśmy się dogadać, a ja chcę trochę odpocząć. Może wrócę na studia? W tym momencie chciałbym podziękować włodarzom KSW, którzy zrozumieli moją decyzję. Wiele zawdzięczam im za pomoc. Czas powiedzieć sobie na razie dość - dodał Gamrot.

 

Cały artykuł i wypowiedzi Gamrota znajdziecie tutaj!

 

Doniesienia niepokonanego zawodnika dla portalu Polsatsport.pl skomentował jeden z właścicieli organizacji KSW.

 

- Mateusz Gamrot ma ważny kontrakt z federacją KSW i on nie wygasa. W chwili obecnej zdecydował się na odpoczynek. Jeśli jednak głód startów skłoni go kiedyś do powrotu, w co mocno wierzę, drzwi naszej federacji będą dla niego otwarte. Gamer, zawsze będziemy na Ciebie czekać - powiedział Kawulski, komentując słowa byłego już mistrza organizacji KSW.

 

W załączonym materiale wideo skrót ostatniej walki Mateusza Gamrota z gali KSW 46.

 

Transmisja sobotniej gali KSW 49 w systemie PPV.

Maciej Turski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie