Przyjaciel McGregora opluty przez byłego mistrza świata na konferencji

Sporty walki
Przyjaciel McGregora opluty przez byłego mistrza świata na konferencji
fot. Youtube

Już 22 czerwca w Durham odbędzie się gala BKFC 6, podczas której zawodnicy będą walczyć na gołe pięści. Głównym wydarzeniem wieczoru będzie pojedynek byłego zawodnika UFC, Artema Lobova z pięściarzem Paulie'em Malignaggim. Gorąco było już na konferencji prasowej, na której Amerykanin opluł i uderzył mikrofonem rywala.

Dla Lobova, który na co dzień jest przyjacielem gwiazdy UFCConora McGregora będzie to druga walka w BKFC. W pierwszym pojedynku na gołe pięści wygrał z Jasonem Knightem przez decyzję sędziów. Urodzony w Rosji, a mieszkający w Dublinie zawodnik przez lata występował w organizacji UFC.

Jego najbliższym rywalem będzie Malignaggi. W przeszłości był on zawodowym pięściarzem, mistrzem świata kategorii super lekkiej oraz półśredniej. Mierzył się z takimi zawodnikami, jak Amir Khan czy Ricky Hatton. Amerykanin znany jest również z przygotowywania McGregora do walki z Floydem Mayweatherem Jr. Później jednak obaj panowie popadli w konflikt. Jako że w teamie "Notoriousa" jest Lobov, to wiadomo było, iż jego relacje z Malignaggim nie będą najlepsze.

Obaj zawodnicy już na konferencji prasowej nie szczędzili sobie gorzkich słów. Poza wieloma epitetami, jakie padły z ich ust doszło również do poważniejszych zachowań. Amerykanin uderzył rywala mikrofonem, a także go opluł. Pięściarzy szybko rozdzieliła ochrona.IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie