Liga Narodów: Polska - Niemcy. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Liga Narodów: Polska - Niemcy. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

W środę czeka nas drugie starcie Polek w ramach siatkarskiej Ligi Narodów. W Opolu reprezentacja Polski podejmie Niemcy. Po wtorkowej porażce z Włoszkami 2:3 podopieczne Jacka Nawrockiego będą chciały wrócić na zwycięską ścieżkę. Transmisja od godziny 20.15 w Polsacie Sport.

Reprezentacja Polski rozegra swój drugi mecz w ramach Ligi Narodów. We wtorek po zaciętym starciu z Włoszkami, Polki przegrały po tie-breaku. Kolejnym rywalem Biało-Czerwonych będą Niemki, z którymi nasze siatkarki mierzyły się podczas towarzyskiego turnieju w Montreaux. Wtedy to górą były zawodniczki Jacka Nawrockiego, które wygrały 3:1.

Doświadczona reprezentacja Włoch jest pełna zawodniczek ze stażem w Serie A1. To właśnie ich zgranie oraz szybka gra były przyczyną porażek Polek. Zauważyła to Klaudia Alagierska, która podkreśla, że starcie z Niemkami będzie zupełnie innym starciem.

- Niemki grają inną siatkówkę. Poprawić trzeba wszystkiego po trochu. W tym spotkaniu lekko zaważyła głowa. Myślę, że z meczu na mecz będzie to wyglądało coraz lepiej - dodała.

Zacięty pojedynek z wicemistrzyniami świata może być dobrym znakiem przed spotkaniem z Niemkami. Dodatkowo nasze zachodnie sąsiadki poległy w pierwszym meczu z Tajlandią 0:3, co sprawia, że to nasze zawodniczki mogą uchodzić za faworytki środowego starcia.

Transmisja meczu Polska - Niemcy od godziny 20.15 w Polsacie Sport. Przedmeczowe studio startuje od godziny 19.30 również w Polsacie Sport.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie