Zapowiada się powrót po dekadzie! Skrzydłowy Lechii Gdańsk blisko Wisły Kraków

Piłka nożna
Zapowiada się powrót po dekadzie! Skrzydłowy Lechii Gdańsk blisko Wisły Kraków
fot. Cyfrasport
Michał Mak (z prawej) w towarzystwie Sławomira Peszki.

Według informacji portalu gazetakrakowska.pl, Wisła Kraków jest bardzo bliska pozyskania skrzydłowego Lechii Gdańsk - Michała Maka. Jak twierdzi małopolski serwis, negocjacje między klubami odbywają się bardzo sprawnie i być może jeszcze w tym tygodniu dojdzie do ich finalizacji.

Umowa niespełna 28-letniego skrzydłowego z gdańskim klubem wygasa wraz z końcem czerwca. Jednak zawodnik uchodzący niegdyś za wielki talent już teraz może szukać nowego pracodawcy. Jeśli wydarzy się nic niespodziewanego to Mak podpisze dwuletni kontrakt z "Białą Gwiazdą".

 

Gracz urodzony w Suchej Beskidzkiej w przeszłości był związany z Wisłą. W czasach juniorskich grał w akademii krakowskiego klubu i opuścił go w 2009 roku. Wówczas wraz z bratem bliźniakiem - Mateuszem trafił do drużyny Stadion Śląski Chorzów. Przy Reymonta uznano, że bracia Mak w przyszłości nie będą w stanie przebić się do pierwszej drużyny.

 

Mak, który niegdyś reprezentował barwy Ruchu Radzionków, PGE GKS-u Bełchatów, Lechii Gdańsk, Śląska Wrocław oraz Arminii Bielefeld. W Ekstraklasie rozegrał 103 mecze, w których strzelił 13 goli oraz zanotował taką samą liczbę asyst.

 

WYNIKI I TABELA LOTTO EKSTRAKLASY

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie