Brodnicka przebrała się za Wonder Woman na ważeniu (WIDEO)

Sporty walki

Ewa Brodnicka w ringu zazwyczaj nie zaskakuje (16-0, 2KO), bo rozbija swoje rywalki zgodnie z oczekiwaniami. Inaczej sprawa wygląda na ważeniu przed każdym pojedynkiem. W Jeleniej Górze, przed galą Tymex Boxing Night, polska mistrzyni świata zaprezentowała się na wadze w stroju "Wonder Woman".

Brodnicka już dwa dni temu na Instagramie pokazała strój, w jakim będzie broniła pasa mistrzyni świata WBO w wadze superpiórkowej. "Kleo" lubi jednak zaskoczyć fanów przede wszystkim na ważeniu przed galą i nie inaczej było tym razem. Pięściarka wyszła na wagę przy dźwiękach piosenki "Nikt na świecie nie wie", w stroju superbohaterki "Wonder Woman". Pokazała też charakterystyczny dla tej postaci gest.

 

Jeśli chodzi o samą wagę, to Brodnicka okazała się prawie kilogram cięższa od Janeth Perez, z którą stanie w szranki w Jeleniej Górze. "Kleo" będzie broniła mistrzostwa świata WBO w wadze superpiórkowej po raz trzeci. - Ludzie oczekują krwi, dużej rywalizacji i emocji. Na mojej walce to wszystko będzie można zobaczyć - powiedziała Polka. Obydwie pięściarki zmieściły się w limicie wagi superpiórkowej.

 

W sobotę 25 maja w Jeleniej Górze odbędą się także inne walki, m.in. dawny sparingpartner słynnego Floyda Mayweathera Jr Michał Chudecki zmierzy się z Kamilem Młodzińskim, a Tomasz Gromadzki stoczy rewanżową walkę z Wojciechem Wierzbickim. Wszyscy zawodnicy wypełnili limity swoich kategorii. Na ważenie nie dotarł jedynie rywal Oskara Wierzejskiego Milan Cechvala, który zostanie jednak zważony w hotelu.

 

Wyniki ceremonii ważenia przed galą Tymex Boxing Night:


Ewa Brodnicka(58,850kg) - Janeth Perez(58kg)

Michał Leśniak(67,150kg) - Maxim Churbanov(66,700kg) 

Michał Chudecki(64,500kg) - Kamil Młodziński(64,300kg) 

Kamil Bodzioch(108,700kg) - Konst. Dovbyschenko(101kg) 

Marcin Siwy(119,500kg) - Alex Mazikin(125kg) 

Tomasz Gromadzki(76,700kg) - Wojciech Wierzbicki(76,400kg)

Oskar Wierzejski(90,2kg) - Milan Cechvala(#) 

Tomasz Nowicki(72,7kg) - Grzegorz Sikorski(71,900kg)

 

# - zawodnik regulaminowo zostanie zważony w hotelu

 

Transmisja gali z walką Brodnicka – Perez w sobotę od godz. 19:00 w Polsacie Sport Fight i od godz. 20:00 w Polsacie Sport.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze