Na trening Lewandowski wyszedł już z obandażowaną lewą nogą, co skrzętnie udokumentował "Bild". Całe szczęście napastnik reprezentacji Polski nie zszedł wcześniej z sesji, co może sugerować, że uraz nie jest poważny. Do tej pory Bayern nie zabrał głosu w tej sprawie.

 

 

Drużynę z Monachium czekają jeszcze dwa starcia, a następnie piłkarze rozjadą się na zgrupowania kadr narodowych i na urlopy. Pierwsze jest zdecydowanie ważniejsze, już w sobotę na Olimpia Stadion odbędzie się finał Pucharu Niemiec, gdyby Bawarczycy wygrali to "nieudany" sezon zakończyliby ligowym dubletem.

 

Drugi mecz to bardziej charytatywne wydarzenie. Władze Bayernu zdecydowały pomóc się legendarnej niemieckiej drużynie FC Kaiserslautern. Z powodu problemów finansowy klub występuję obecnie w trzeciej lidze i jest niepewny otrzymania licencji. FC Bayern zagra charytatywny mecz w Kaiserslautern, a cały dochód przeznaczony będzie na zasłużony klub. W zakontraktowanym sparingu Bawarczycy zobowiązali się do wystawienia najmocniejszego składu z "Lewym" na czele.

 

WYNIKI I DRABINKA PUCHARU NIEMIEC