MŚ U-20: Skład reprezentacji Polski na Tahiti. Zylla w jedenastce

Piłka nożna
MŚ U-20: Skład reprezentacji Polski na Tahiti. Zylla w jedenastce
fot. CyfraSport

Jacek Magiera wybrał skład na drugi mecz fazy grupowej MŚ U-20. Z Tahiti w wyjsciowej jedenastce pojawią się między innymi Marcel Zylla i Nicola Zalewski, a kapitanem tym razem będzie Adrian Łyszczarz.

Tym razem Magiera nie postawił w pierwszej jedenastce na Tymoteusza Puchacza, który pod nieobecność Adriana Łyszczarza był z Kolumbią kapitanem biało-czerwonych. Nie ma również Sebastiana Walukiewicza, który z Kolumbijczykami doznał kontuzji.

 

Skład reprezentacji Polski na mecz z Tahiti:

 

Radosław Majecki - Jakub Bednarczyk, Serafin Szota, Jan Sobociński, Adrian Stanilewicz - Adrian Łyszczarz, Bartosz Slisz, Marcel Zylla, Dawid Kopacz, Nicola Zalewski - Dominik Steczyk.

 

Drugie spotkanie reprezentacji Polski na młodzieżowym mundialu rozpocznie się o godz. 20.30 na stadionie Widzewa w Łodzi.

 

Oba zespoły przystąpią do niego w podobnych nastrojach. Gospodarze imprezy na inaugurację turnieju przegrali w czwartek w Łodzi z Kolumbią 0:2, a Tahitańczycy ulegli 0:3 Senegalowi. Polacy, aby przybliżyć się do realizacji celu, jakim jest awans do fazy pucharowej mistrzostw, muszą w niedzielę pokonać drużynę z Oceanii.

 

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie