Aluron Virtu Warta Zawiercie potwierdza odejście przyjmującego

Siatkówka
Aluron Virtu Warta Zawiercie potwierdza odejście przyjmującego
fot. Cyfrasport

W przyszłym sezonie Kamil Semeniuk nie będzie reprezentował barw Aluron Virtu Warty Zawiercie. 22-letni przyjmujący, po rocznym wypożyczeniu wraca do ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Semeniuk był jedną z wiodących postaci drużyny, która w minionym sezonie PlusLigi sprawiła ogromną niespodziankę, zajmując czwarte miejsce. O rozstaniu Semeniuka z klubem z Zawiercia mówiło się już od jakiegoś czasu.
 
– ZAKSA bierze zawodników, których mam wypożyczyła. Nie mamy tu żadnych pretensji. Tak więc Kamil Semeniuk i Krzysiu Rejno na pewno odchodzą i w przyszłym sezonie zagrają w Kędzierzynie-Koźlu – przyznał w kwietniu, w magazynie #7strefa, drugi trener "Jurajskich Rycerzy" Dominik Kwapisiewicz.
 
– Mam nadzieję, że nie żegnam się, tylko mówię do zobaczenia i że z Aluron Virtu Wartą jeszcze się kiedyś spotkamy, czy to na boisku, czy razem w jednej drużynie. To było moje ostatnie spotkanie w tym zespole. Na pewno był to wspaniały sezon i jestem im bardzo wdzięczny, że mogłem z nimi być przez ten rok, bo był on naprawdę fantastyczny. Dziękuję też kibicom, sztabowi i trenerowi – powiedział Semeniuk po ostatnim meczu sezonu. 
 
 
We wtorek klub z Zawiercia oficjalnie potwierdził odejście zawodnika. "Dziękujemy Kamil za grę w żółto-zielonych barwach! Udowodniłeś, że jesteś prawdziwym Jurajskim Rycerzem! Do zobaczenia na siatkarskich parkietach" – przeczytaliśmy na stronie Aluron Virtu Warty. 
RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze