Finał Ligi Europy: Poprzeczka po strzale Xhaki (WIDEO)

Arsenal sprawiał lepsze wrażenie w pierwszej połowie meczu finałowego Ligi Europy, a w 28. minucie Kanonierzy mogli wyjść na prowadzenie. Piłka po strzale Granita Xhaki uderzyła jednak w poprzeczkę i wyszła za linię końcową.

Nie od dziś wiadomo, że reprezentant Szwajcarii ma młotek w nodze i bardzo często próbuje uderzać z dystansu. W 28. minucie piłkarze Chelsea pozwolili jednak Xhace na strzał, po którym piłka leciała z ogromną prędkością na bramkę Kepy. Hiszpański bramkarz nie sięgnął futbolówki, a ta otarła poprzeczkę i wyszła za linię końcową. Na tablicy świetlnej w Baku wciąż było 0:0.

Piekielnie mocny strzał Xhaki w załączonym materiale wideo.

WYNIKI I TERMINARZ LIGI EUROPY

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.