Finał Ligi Europy: Cudowny gol Iwobiego dał chwilową nadzieję Kanonierom (WIDEO)

Alex Iwobi w 69. minucie meczu finałowego Ligi Europy zachował się niczym rasowy Kanonier. Nigeryjczyk, który na murawie pojawił się chwilę wcześniej przy wyniku 0:3, odpalił petardę, która na 21 minut przed końcem regulaminowego czasu gry dała jeszcze nadzieję Arsenalowi na odwrócenie losów spotkania.

Pierwsza połowa nie rozgrzała fanów zgromadzonych na stadionie w Baku, ale po przerwie na murawie zaczęły się dziać rzeczy szalone. Chelsea w ciągu 16 minut strzeliła trzy gole, które wydawałoby się zamknęły mecz. Unai Emery po trafieniu Edena Hazarda na 3:0 posłał jednak do boju Iwobiego, który chwilę później odwdzięczył się cudowną bramką. Piękny wolej znalazł drogę do siatki, tuż obok zaskoczonego Kepy. Cóż z tego, skoro już w 72. minucie Chelsea strzeliła gola na 4:1...

WYNIKI I TERMINARZ LIGI EUROPY

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.