Liga Narodów: Polska - Brazylia. Relacja i wynik na żywo

5 września 2018 roku reprezentacja Polski siatkarek przerwała serię porażek z Brazylią, wygrywając podczas turnieju Montreux Volley Masters 3:2. Po kilku miesiącach przerwy obie drużyny zagrają ze sobą w zmaganiach Ligi Narodów. Czy Biało-Czerwonym uda się pójść za ciosem? Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Przy takiej dyspozycji Malwiny Smarzek, która we wtorek w wygranym przez Polskę starciu z Bułgarią 3:1 zdobyła 41 punktów, wydaje się, że nie ma rzeczy niemożliwych. Nasze siatkarki bardzo dobrze zainaugurowały tegoroczne zmagania w Lidze Narodów. Do tej pory podopieczne Jacka Nawrockiego mają na swoim koncie trzy zwycięstwa i jedną porażkę z Włoszkami, które mogą pochwalić się kompletem triumfów.

Biało-Czerwone są na wysokim czwartym miejscu w klasyfikacji generalnej, wyprzedzając Brazylijki o dwa punkty. Zawodniczki z Kraju Kawy wygrały we wtorek z Holenderkami (3:2), które są gospodyniami turnieju w Apeldoorn.

Przekonamy się która reprezentacja nadal będzie niepokonana. Polki mają okazję, aby umocnić się w czubie tabeli. Ewentualne zwycięstwo może natchnąć nasze zawodniczki do kolejnych wygranych, a wówczas awans do Final Six tych rozgrywek stanie się realny. Do tego jednak potrzebna jest bardzo dobra dyspozycja nie tylko Smarzek, ale innych reprezentantek. Na kogo postawi trener Nawrocki? Czy dokona roszad w składzie? Jedno jest pewne - zapowiada się arcyciekawe starcie, w którym ciężko wskazać faworyta.

WYNIKI I TABELA LIGI NARODÓW

Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Brazylia od godz. 16:30 na Polsatsport.pl.