French Open: Halep - Linette. Relacja i wynik na żywo

Tenis

Magda Linette już w drugiej rundzie turnieju French Open zmierzy się z jedną z faworytek do końcowego triumfu - Simoną Halep. Relacja i wynik na żywo z meczu Halep - Linette na Polsatsport.pl.

Mecz Linette z Halep czwartym - ostatnim meczem na korcie imienia Suzanne Lenglen, drugim co do wielkości obiekcie kompleksu w stolicy Francji. Spotkanie rozpocznie się najwcześniej o godzinie 16:30, ale być może na początek trzeba będzie czekać nawet do 18:00. Polka i Rumunka spotkają się po raz pierwszy w karierze.

 

Halep - poza zwycięstwem odniesionym w Paryżu 12 miesięcy temu - trzykrotnie dotarła do finału Wielkiego Szlema. W stolicy Francji zatrzymała się na tym etapie w 2014 i 2017 roku, a w Australian Open w poprzednim sezonie. W pierwszej połowie maja dotarła do finału zawodów WTA w Madrycie. Tydzień później w Rzymie dało się jej we znaki zmęczenie i odpadła w drugiej rundzie.

 

Zajmująca 87. miejsce na liście WTA Linette będzie miała raczej duży kłopot z powtórzeniem swojego najlepszego wyniku w Wielkim Szlemie. Na trzeciej rundzie zatrzymała się w Paryżu dwa lata temu oraz w Australian Open 2018.

 

W pierwszej rundzie French Open 2019 Linette pokonała występującą z dziką kartą reprezentantkę Francji - Chloe Paquet 3:6, 6:1, 6:2.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Halep - Linette na Polsatsport.pl.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze